Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 35latka

ujarałam się

Polecane posty

Gość modliszka30___
miałam kiedyś takiego ładniutkiego kawaliera, co miał niebieskie oczka, strażakiem był, gasił mi pożar , jak najadłam sie kiełbasy, co utknęłami w gardziołku na zabawie w remizie, a tam strażaki miały dorodne kiełbasy, trzeba to przyznać , sikawki też ja się patrzy. Ale jak mnie zobaczył to dał dyla w krzaki, bo nie spodobałam mu się, bleeeeeeee, chyba z wyglądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modliszka30___
zrób mu loda w parku, ja jednemu tak zrobiłam, to potem mnie ganiał przez miesiąc, ale ja juz z innym do praku chodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modliszka30___
warto się ubrac, bo można się przeziębić, a po zdjęciu majtek bedzie na czym się połozyć , robaki nie wejdą łatwo do jamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos mowil o klapsach? ja lubie rozdawac klapsy :) raze jak piorunem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeusie raź mnie swoim piorunem:P poklepać też się dam po dupsku:) w trakcie rażenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muzea to nie upodobania, tylko konieczność- robota taka:) a jak dodam że z tego muzeum zabrałem cały samochód pełen trawy;) serio!! ale mi się chce seksu, która z miłych pań zrobi mi laskę?? taką perwersyjnie głęboką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz wyskoczę zajarać z moimi młodocianymi blunt crew i mogę powtarzać:) zarymuję zatańczę... zrobię wszystko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Utrzymywałem dialog międzypokoleniowy z moimi Blunt Crew ;) tak sobie pomyślałem że skoro ani Ciebie ani ich nie przelecę, to co za różnica czy sobie zapalę z Tobą czy z nimi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerosc to klucz do porozumienia mam nadzieje blogostaniles sie rownie dobrze jak ja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry koniec laby... dzisiaj w pelni sil;) zabralam sie do powaznej pracy:P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35latka ten słodziachny juz jest mój...umowilam sie z nim po za miastem nad woda porelaksowac się po męczącym dniu :D zastanawiam sie jaki kolor bielizny załozyć:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×