Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 35latka

ujarałam się

Polecane posty

modliszko, cmokas :P nad wodą fajnie jest jak miłe towarzystwo, wieczorem, go wyciagnij i udawaj, ze sie zabek boisz;) jabym majtek nie zakladala:P **************************************** Waldus, schody klient wybral bedzie mial jak w kosciele hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ale jestem padnięty... wreszcie zakonczył się weekend finalizujący półroczną pracę, jeszcze nie wiem do końca co myśleć, bo jestem wykończony. Jeszcze trzeba by się umyć i pokochać;) a moja druga połówka już się szykuje:) czego i Wam życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tak trzymać
"trzeba się pokochac" ?? :O traktujesz to jako obowiązek :P czy raczej przyjemność? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obowiązek wobec swojego organizmu- jestem wiecznie napalonym i często upalonym;) starym satyrem, który wykorzysta każdą okazję żeby pokochać się ze swoją kobietką. Gdybym tego nie zrobił czuł bym się źle. Nie omieszkam dodać że przeżyłem orgazm życia, nie wiem na czym to polega ale po tym jak się wykąpałem wstąpiły we mnie siły których bym się po sobie nie spodziewał:) może dlatego że zapaliłem malutkiego maszka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z przedmówcą:) orgazmy po upaleniu są magiczne:P żeby takie były po meczu naszej reprezentacji... będą kiedyś!!! :P a tak wogóle to dzień dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co też Ty takiego wyrabasz tym językiem??;) miałem dziś 12 godzin bycia drwalem, do tego woziłem drwa do lasu i to w sposób brutalnie dosłowny:) Teraz walę browary i domową głogówkę... z zapomniał bym, jeszcze...;) Jutro wożę siano do muzeum w plenerze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
broiłam tym jęzorem:):P tak trzymać...-tak trzymać!!!! :P z sianem tylko do muzeum:) mam dość upałów chcę, żeby zaczęło padać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padam na ryj, już zaczynam nie wytrzymywać kondycyjnie, a tu jeszcze nie koniec. Ale już niedługo. Odbiór ogólnie pozytywny, acz nie do końca- ale walić to. Jestem tak zmęczony że nawet nie myślę o seksie, za to przydała by się kobieta która rozmasowała by plecy, natarła kremem jakimś, bo zjarałem się od słońca przesadnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czym Ty gadasz???:P a ja tradycyjnie tancze, spiewam, gram na gitarze, plote, haftuje, lepie garnki :P ja tez sie zjaralam:) hyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym że się zjarałem na plecach i muskularnych ramionach:) to zjarałem się też z Blunt Crew w lesie:) bezsensowne gadki z blokersami obniżają mi ciśnienie. Maile z narzekaniami na zmiany w programie mi bardzo podwyższyły :( ogólnie zaczynam mieć doła ze zmęczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiu pocałuj mnie- mówi
Elżuniea- tak żeby wszyscy widzieli. Fajna z nich para. Idą sobie zawsze tą samą drogą.Ona do sklepu, a on na przystanek.Józef często bywa w sklepie. Ziuk to fajny chłopak, ale taki niedzisiejszy. Chris zachowuje się śmiesznie, bo powiedział,że nie przymuje przeprosin w łóżku. Tomek kupił żółte kaczuszki, włożył do miski z wodą, Wiesiek boi się,że syn zakochał się w dziecku Wioli Piotrusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×