Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 35latka

ujarałam się

Polecane posty

i tak trzymać!! kcem:P lasagne robić idę przyjaciel wpada na kolację:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłem wczoraj u lekarza, żeby mi dał coś na wzmocnienie i żebym się nie rozpadł ze zmęczenia. Noi mam problem- efektem ubocznym leku jest zwiększenie libido:( Już teraz mam znacznie większe niż moja kobieta, przecież teraz ją zajeżdzę;) zaczynam się obawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lasagne powiadasz... hmm rozkoszne gorące fałdki i falbanki ociekające słonawym sosem;) mniam;) spróbowałbym Twojej lasagne;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ociekająca sosem.. :) właśnie taka była! morda kolegi hehe koleś miał w planach jeszcze śniadanie buhaha ale to były jego plany, a nie moje:P swoją duupą rządzę sama:) biorę, a nie daję meczyk dzisiaj oglądam w Sopocie uuuhh, żałuje, że nie w Wiedniu Klagenfurt wspominam miło:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kolacje można się wprosić na śniadanka zapraszam sama:P pada deszcz:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy?? od napięcia przedmiesiączkowego:) czy ciśnienia?? a atrakcyjność fizyczna?? apropos kawał córka rozmawia z matką -mamo po czym poznać że to prawdziwa miłość, że to ten jedyny?? -jak zaprosi Cię na rejs swoim jachtem na Majorkę, da kolię z brylantów i pierścionek, pożyczy swoje ferrari... to będzie miłość. -ależ mamo, a gdzie związek dusz, gdzie romantyka, czułość?? -daj spokój córko, te głupoty wymyślili komuniści żeby za darmo poruchać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daleko popłynęłaś?? oby nie do Szwecji;) Pozdrawiam po weekendzie odrabiania niedoborów w życiu seksualnym... uff, ledwie żyję;) ale było fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) popłynęłam za daleko:P uciekłam ale było warto myśleć nie musiałam na jakiś sex dzisiaj się umówiłam:P wieczorem cmokas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość społeczny komitet oporu
to jeszcze są tacy co cię ruchać chcą? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważam że nie zasługujesz na "jakiś" sex zasługujesz na niebylejaki, ekstatyczny, rozkosznie wyuzdany...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość społeczny komitet oporu
nie masz już rozlazłego cipska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gimnazjaliści się porozłazili ze szkół i im się nudzi!! wiedz młody człowieku że dopiero po 30 kobiety wiedzą o co chodzi w seksie tak naprawdę. Pożyjesz docenisz:) Ekstaza... dla tych ułamków sekund poza światem zmysłowym warto żyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość społeczny komitet oporu
ta....dwa na raz sobie wsadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli ktoś woli ciasną cipcie, bo wciąż się masturbuje i ma przedwczesny wytrysk to spoko luzik. Osobiście preferuję partnerki które mają wyćwiczone mięśnie kegla i mogą nimi dowolnie regulować uścisk tak aby stosunek trwał nie 3 minuty, tylko 30:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo mało wiesz o życiu, bo wątpię żeby to były traumatyczne doświadczenia. Masz tak w ogóle jakiekolwiek doświadczenia seksualne?? (poza masturbacją??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×