Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cherrycoke

mam doła po porodzie...moje gorzkie żale

Polecane posty

Gość cherrycoke

- nie mogę zejść z wagi , prawie nic nie jem a waga i tak stoi w miejscu, mimo ze latam na spacery.....nie wchodzę w ciuchy sprzed ciązy.... - nie mogę intensywnie ćwiczyć bo mialam CC ...... - w ogóle mam doła jakiegoś.....sorki za te żale ale mam dość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o moj boze........
A karmisz piersia? Podobno waga schodzi dopiero po 3 miesiacu! Nie wierzylam! Ale rzeczywiscie tak bylo! Przez pierwsze 3 mies. nie spadla mi waga nic! A potem 5 kg naraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherrycoke
nie karmię piersią ( moj tata zmarł miesiąc temu i pokarm zanikł) jestem raptem dwa miesiące po CC.... czuję sie okropnie. nie wspominając już o tym że seks w ciągu tych 2 miesięcy raptem może ze dwa razy był. wstydzę się rozebrać przed mężem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed zajściem w ciąże ważyłam 64 kg. W 9 miesiący 77 kg. Urodziłam zdrowego Synka 3,275 i 54 cm. Dzisiaj moje Kochanie konczy trzy miesiące a ja waże 65 kg. Cały czas karmie piersią. No i sporadycznie chodze na basen. Nie załamuj się bo na wszystko trzeba czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oto streszczenia
tia...ja jestem dwa miesiące po SN i o seksie to dopiero zaczynam rozmawiać hehe :D nie łam się! A brzuch mam jeszcze duży. No ale widzę, że się zmniejsza...pomału, pomału! Będzie git!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo Ci wspolczuje
🌻 zdazyl zobaczyc wnuka/wnuczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherrycoke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherrycoke
wczoraj byłam u gin na kontroli....dostalam meridię na odhcudzanie bo sama lekarka mi to zaproponowała dzisiaj wzielma 1 tabletkę.... ps. tata widział wnuczka. ja urodzilam 2 kwietnia a tata zmarł 21....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×