Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pracujaca

Ile zarabiacie? I na jakich stanowiskach?

Polecane posty

Gość karolineczkek
aha w październiku będzie 2 lata jak pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzątaczka w Londynie
No więc tak. Za mieszkanie 370 funtow na miesiac. 20 funtów na cały tydzień travel karta 10 na telefon co jakiś miesiac i wiecej tam czas, bo zwykle mieszcze sie w darmowych na samo jedzenie około 30 funtów na tydzień Z mojej pensji żyjemy razem z męzem , ja płace mieszkanie, opłacam sobie kurs angielskiego , stac nas na wyjscie do restauracji raz na tydzien i jeszcze jestem w stanie odlozyc dosyc spora kwote.Meza pieniadze odkladamy( 500 funtow)na tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsultantka i studentka
pracuje 1,5 roku. 1200 netto stalej + ok.80-180 prowizja miesieczna + premie dzienne raz nic a czasem 80 + ok. 350-400 raz na kwartal za obsluge klientow + jakies konkursy od czasu do czasu tj 500-750 lub jakies glupie alcesoria. nie wiem ile wychodzi na miesiac bo nie chce mi sie tego zapisywac i obliczyc jakas srednia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość comtessa
ok. 3000 na rękę a jestem supervisorem w zakładzie produkcyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradca w banku
ja zarabiam jakieś 1100 podstawy ale do tego dochodzą premie. Bywa ze jest sama podstawa ale przez ost 4 mies na reke z premia wychodziło koło 2000 czasem więcej. Pracuje pol roku ale samej pracy nie polecam nikomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia po prostu
Po blisko 1,5roku pracy w ogóle a od roku a od roku jako brygadzistka zmianowa 1750 brutto + premia 350(z tej kwoty odp. procent 100-150). Średnio na rękę jakieś1400 zł.Na podwyżkę nie mam szans a praca naprawdę nie należy do lekkich i przyjemnych szczególnie pod względem psychicznym.Pozdrawiam czytających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham ten kraj
ale niech mi ktoś powie dlaczego??? Wiceprezes spółdzielni mieszkaniowej 1000brutto.Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmddww
Nie oszukujmy się, większość ludzi zarabia to marne minimum, około 1000 zł. Przeciętne wynagrodzenie moich znajomych to 1000-1500 zł. Jak się za to żyje? Normalnie, ale nie dziwi mnie to pytanie - w końcu pewnie zadała je osoba która zarabia 4000 - więc ponadprzeciętnie wiele. Mój mąż pracował w Polsce, w branży budowlanej, w tej w której miały byc takie wielkie podwyżki. Bzdura. Po 10 godzin dziennie - około 1500 zł. Teraz pracuje w Szwecji, zarabia około 4500zł. Ja zarabiam minimum - ale to inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... Robilam test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu : http://tnij.org/testosobowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×