Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aldona Suszenko

czy ktoś z was pracuje w agencji

Polecane posty

Gość Aldona Suszenko

jakiegoś banku? jaka to jest praca, i czy osoba bez doswiadczenia sobie poradzi na tym stanowisku ? prosze o opinie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracuję
praca nie jest lekka,bo robisz wszystko-wpłaty,wypłaty,kredyty,ksiązeczki,obsługujesz konta ror itp. ja zarabiam kiepsko 1500 ,ale sa tacy którzy wyciagaja nawet 4000 a Tobie ile proponuja na poczatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracuję...
dodam że bez doświadczenia dasz radę,ale najpierw musisz skończyć szkolenia,bo nie będziesz wiedziała jak i co na początku będzie Ci wolno szło,ale nabierzesz wprawy nowych agencji nie polecam,bo nim zdobędziesz klientow to minie z 2 lata a zarobki kiepskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ja pracuję
a ja pracuję w agencji PKO ,jeśl i ty też to mam pytanie : czy macie już wdrożony system o-zsi ? jeśli tak jak wam idzie? jeśli chodzi o agencję Pko to jak zaczynałam wystaczyło że mnie pracodawca przeszkolił, system bardzo prosty teraz wchodzi nowy system , jestem już po "fachowym" 3 dniowym szkoleniu, system również nie jest skomplikowany ale trzeba niestety dużo bardziej uważać bo wszystko idzie on line i niestety za pomyłkę można przypłacić swoją kaską, jak np u nas na szkoleniach ludzie zamiast wypłat porobili wpłaty i na odwrót a to pociąga za sobą finansowe konsekwencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracuje
tak jestem po szkoleniu 3 dniowym :-) uczucia - jak u Ciebie :-) trzeba bardziej uważac... a mam pytanie jesli pracujesz w agencji która funkcjonuyje juz kilka lat to jakie sa twoje zarobki ,i przy ilu pozycjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ja pracuję
podaj emaila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ja pracuję
czy jesteś agentem czy pracownikiem agenta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracuję...
jestem pracownikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×