Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nnnnwxnwxw

doradzcie czy to jeszcze modne?

Polecane posty

Gość nnnnwxnwxw

mam tunike podoba mi sie do tego takie cienkie spodnie z tego samego materialu ale nie wiem vzy to modne takie indyjskie czy z paskiem moge nosiv np sama tunike?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tak
takie tuniki mi się też bardzo podobają, ale może inny kolor, krój? bo ta prezentuje sie beznadziejnie :) ale inny kolor, wzor, fajnie leząca na ciele i będzie dobrze, bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal modne
jak najbardziej modne! przewiewne i wygodne ;) tylko nie zakladaj spodni w tym samym kolorze!!!! bo bedziesz wygladala troche smiesznie! biale przewiene bylyby idealne....do kazdego koloru! chyba ze chlodniej to jakies lniane szersze czarne tez by pasowaly. wogole taka tunike mozesz rowniez zalozyc w bardzo imprezowy sposob z bardzo obcislymi spodniami i zwiazac szerszym paskiem wysoko w talii + dodac ciezkie akcesoria w postaci branzolet i duzych kolczykow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noś to w czym się najlepiej czujesz...ubierając się nie patrzę na modę...ładnie mi w tym, cz w tamtym to poprostu to noszę... a tunika baaaardzo ładna :P czyli mam rozumiec , że spodnie troszkę prześwitują hmm ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×