Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sarrine

KARMIENIE PIERSIA I PALENIE PAPIEROSOW.

Polecane posty

Gość Sarrine

Nie ukrywam ze niestety naleze do tej grupy :( cala ciaze tez palilam oczywiscie ograniczajac... Urodzilam zdrowego, spokojnego synka podczas pobytu w szpitalu nie paliłam gdzie inne kobiety po porodzie lecialy na fajka, ale tez nie ukrywalam ze pale dzieki temu dowiedzialam sie jak duzo kobiet w ciazy i karmiacych pali tyle ze ukrywaja to. Nie jestem z siebie dumna... Wypalam 1 papierosa czasem 2 na 3godziny tylko w dzien i to odrazu po karmieniu nigdy przed...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny beznadziejny topik
a po co ten topik? chcesz się pochwalić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitra
Ale czego oczekujesz od nas tu? Że powiemy że dobrze, przeciez to nic zlego... Bo opowiedzialaś swoja historię i nie zadalas żadnego pytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarrine
Nie chwalę się bo tu napewno nie ma co pochwalac. A napisalam ten watek dla osob ktore podobnie jak ja maja ten problem. Nie zadałam pytania bo nie mam jakiego a nawet jesli mam obawiam sie ze przeczytalabym same krytyczne wypowiedzi. Pozdrawiam wszystkie mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze bedzie lepiej jesli przestaniesz karmic piersią. Niech dziecko je sztuczne mleko chyba to mu bardziej na zdrowie wyjdzie. Rozumiem ze w ciazy ciezko jest rzucic, choc ja od razu odstawilam fajki, no ale ja palilam sporadycznie, ale karmic mlekiem z nikotyną nie musisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko
ja tez palilam cala ciaze i niestety moje ograniczenie to tylko cienkie mietowe.Plilam pol paczki dziennie.Mialam i mam straszne wyrzuty sumienia bardzo balam sie o dziecko.Bogu dzieki malec urodzil sie zdrowy i silny ale nie karmie piersia.Moze brak pokarmu byl spowodowany wlasnie paleniem ale musze karmic sztucznie i to jest bolesne:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×