Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chalet hotel

HOTELE

Polecane posty

Gość chalet hotel

witam czy ktos cos słyszal lub pracowal w CHALET HOTEL DU GRANDE BALLON w ALSACE we Francji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzjanis
moja siostra też szuka czegoś na temat tego hotelu , a co Ty wiesz , skąd jesteś/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra tam pracowala, robisz po 12h dziennie,nie placa nadgodzin,szef chleje dzien w dzien,traktuje pracownikow jak smieci, robia jaja z umowa - nie dostaniesz poslkeigo tlumaczenia, moja siostra dostala 3 dni po zlozeniu wymowienia,7h od njablizszej miesciny pieszo.jestes na odludziu zalezna od tych ludzi.jezeli nie wiezysz kontaktuj sie z ambasada polska w strasburgu,wiedza coi tam jest grane.jesli nie znasz dobrze jezyka ,polka ktora tam pracuje nie tlumaczy doslownie,wciska kity< ze zwroca za dojazd co jest bzdura.pokojowka jest tez praczka zapierdala jak wol po 15h dziennie,kaza jej tez robic na zmywaku.oboz pracy.na sam koniec jej kumpeli na swiadectwie pracy napisali pracyka i nie wyplacili calej pensji-byla kelnerka,ale jak zaczela walczyc o swoje prawa szef naglöe powiedzail ze zle pracuj i na swidectwie ptracy napisal praczka.sprawa jest w inspekcji pracy.machloje nie z tej zeimi.keiy ambasad a skontaktowala sie z merem do ktorego podlega ten hotel,mer mial sie tym zajac,ale nic nei zrobil.bo to znajomy.NIE JEDZCIE TAM!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×