Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no ile

Ile waza modelki majace 170m wzrostu

Polecane posty

Gość no ile

czy 55kg to za duzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba fotomodelki
bo na modelkę to za niski wzrost.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga/////
jak się na nie patrzę to myślę,że z 50 kg.Ale to zależy od budowy ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modelka to minimum 175cm a waga? okolo 50 kilo. popatrz sobie w wikipedii na biografie modelek jak alessandra ambrosio: ma 175cm, waga 51 kg wymiary 86-58-86.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ile
no mialo byc fotomodelke, mam 170cm wzrostu i waze 55kg bylam na casting i stwierdzili ze wszystko zajebisie ale waga za duza, a mam wrazenie ze jak schudne jakis 5kg to bede miala jeszcze bardziej wystajace biodra niz mam buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne bo fotomodelki
zazwyczaj są normalnej, szczupłej budowy a nie tak wygłodzone jak modelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam znajoma fotomodelke/modelke ma 176 i wazy 59kg wyglada bardzo ladnie nie kosciotrup z niej,ale bardzo szczupla wiec waga wadze nie jest rowna,w fotomodelingu az tak wazna waga nie jest,twarz sie liczy,fotogenicznosci itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ile
no wlasnie powiedzieli niby wszystko super mam miec sesje ale do sesji mam schudnac jeszcze z jakies 5kg taki jest warunek a teraz mam juz mega wystajace biodra jak schudne z jakies 5kg to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ile
boze przeciez nie pytam o foto tlko ile moze miec wzrostu i ile wazy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skad mamy wiedziec, nie znamy wzrostu. poza tym waga wadze nie rowna. moja kolezanka i ja mamy dokladnie taki sam wzrost i wage. tyle ze... ona normalnie bez problemu wchodzi w jeansy 26 a ja (ta sama firma, ten sam model) ledwo w 27. Wiec, moze im chodzi bardziej o ksztalt niz wage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A DO CZEGO cI TO ? waga wadze nie rowna to po 1 a po 2 nie kazda kobieta ma taka sama figure skad mamy wedziec ile wazy i jaki ma wzrost ? za wzor sobie ja stawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dka
w Twoim Stylu czytałam dzisiaj że modelki mające 175cm nie mogą ważyć mniej niz 56kg, bo inaczej grozi kara za reklamowanie anoreksji :P ale to gdzieś za granicą, u nas nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bez sensu z tą wagą
nie powinni tak do końca kierować sie wagą.Ja mam 170 i waże 55 kg a wyglądam jak kościotrup. Wystające biodra, kości obojczyka i ramion, chude uda i koścista dupa.(tak mi mówią jak siadam komuśna kolanach;) ) Po prostu mam cieżkie kości i już w liceum byłam cięższa niż dziewczyny mojego wzrostu a grubsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodowa modelka
kobieto a w ogóle jest coś takiego jak fotomodeling? :o hahah zastanow się...gdzie ty w ogóle trafiłaś... co ta za casting? nie łudź się, skoro oni zamiast zapytac się o Twoje WYMIARY , pytają się o wagę to gówno z nich a nie profesjonaliści :o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arbeit macht frei
mi powiedzieli ze est idealnie waze 48kg i mam 173cm po wybiegach jednak chodzic nie moge gdyz jestem za niska :p ale foto jak najbardziej jak jestes atrakcyjna to przy Twojej wadze rowniez powinni Cie wziasc ;p mojeje kolzanki nei wziali bo pwoiedzili ze jest za gruba a dziewczynie normanleo kosci widac hmm nei chcieli jej poprostu powiedziec ze jest brzydka i latwiej powiedziec ze jest sie grubym... ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 173 wiec blisko ,jestem modelka pracuje na kontraktach w tokyo( sa mega swirnuecu na pkt. Chudosci - kochaja yo) waze 49 kg jest okay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×