Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rusalka78

Zakupy za granicą!

Polecane posty

Gość rusalka78

Ostatnio kupiłam moje perfumy Hypnose z Lancome w Sephorze. Ale wiem, że ostatni raz!!! Dlaczego u nas jest tak drogo??? Ja naprawdę nie lubię przepłacać! A tu planuję większe zakupy (mamy 4 wesela w te wakacje). Coraz poważniej myślę o tym, by wyciągnąć mojego chłopaka na zakupy za granicę. Faktycznie, planując większe zakupy - to ma sens. Co Wy o tym sądzicie? Myślę poważnie o jakimś weekendzie w okresie wyprzedaży. Ma ktoś doświadczenia w zakupach za granicą? Zależy mi oczywiście nad tanim lotem! Proszę, doradźcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johanes
polecam wyprawe nach Berlin lub do Paryza albo do Londynu ;) poszukajcie biletow na jakis tanich liniach lotniczych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusalka78
Czy bywacie na takich zakupach? Ciekawa jestem, jak taki wypad wygląda cenowo? Przyznam szczerze, że nie korzystałam z tanich linii lotniczych i nie wiem, jak kupować bilet przez internet. Jeśli możecie, proszę doradźcie mi, gdzie szukać połączeń - który z tych serwisów jest pewny i tani. Dla mnie liczy się głównie cena, ale również chciałabym, aby to była strona na której ja, jako laik - łatwo się odnajdę. Liczę na wsparcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new0
Hej przy tak silnej złotówce takie zakupy naprawdę sie opłacają. Wiem co piszę, gdyż sam często przywożę telefony z Irlandii. Ceny są naprawdę bardzo konkurencyjne:) Co do biletów - nie wiesz gdzie kupić?? Polecam m.in. http://smartfly.pl/, to serwis kilkudziesięciu tanich przewoźników. Na górze w prawym rogu masz przewodnik, który Ci wszystko wyjaśnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusalka78
Dzięki za odpowiedź. Skorzystałam z tej strony, której adres podałeś. Spodobał mi się ten przewodnik, o którym mówiłeś. Krok po kroku wytłumaczone, co trzeba zrobić. Coś w sam raz dla mnie;) Proszę, powiedz mi, czy ta wyszukiwarka znajduje faktycznie najtańsze połączenia? Jak myślisz? W tym przypadku niska cena jest dla nas chyba najważniejsza... Obawiam się ukrytych opłat, o których tyle się słyszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manczili
::::Hej przy tak silnej złotówce takie zakupy naprawdę sie opłacają. Wiem co piszę, gdyż sam często przywożę telefony z Irlandii. ::: W odpowiedzi na powyższe: w grudniu, a dokładnie w grudniu ub, roku moja kochana wymarzona nokia uszczupliła mój portfel o 2,100 zł prawie, tymczasem kolega w UK kupił sobie ją za 500-600 zł, ech ultra tanio jak dla mnie- zgadzam się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manczili
Polecam m.in. http://smartfly.pl/ , to serwis kilkudziesięciu tanich przewoźników. Na górze w prawym rogu masz przewodnik, który Ci wszystko wyjaśnij. ---------- Fajnie, że takowe miejsca powstają w sieci, przynajmniej można samemu sobie zaplanować koszta wybierając tańsze połączenie oraz nie jest się zobowiązanym do powrotu bo kupić można i wybrać także później połączenie pozdrówki ;) K. s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusalka78
Dzięki za pomoc! My z chłopakiem już chyba podjęliśmy decyzję> Porównamy jeszcze z innymi. Ale po wstępnym rozpoznaniu chyba skorzystamy z serwisu wymienionego tutaj. Po tym, co piszecie, tylko utwierdzam się w tym, że naprawdę można TANIO KUPIĆ ZA GRANICĄ. Nas dodatkowo kusi termin, gdy będą już wyprzedaże (za granicą odbywają się one dużo wcześniej niż u nas).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new0
Do rusalka78: A więc porównałem cenę na kilku portalach i wszędzie ceny są jednakowe, gdyż portal nie pobiera żadnych ukrytych kosztów. Różnice mogą występować jedynie, jeżeli porównasz różnych przewoźników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusalka78
A co tam... Zarezerwowaliśmy bilety! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new0
No to podziel się potem doświadczeniami, czy wszystko odbyło się bez żadnych komplikacji i wtop:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusalka78
Nie chcę chwalić dnia przed zachodem słońca. Ale póki co, jesteśmy zadowoleni. Bardzo dobry kontakt, szybka realizacja i wbrew obawom - żadnych kosztów ukrytych. W sumie to już mamy bilety:) Wszystko opłacone. Teraz odliczam dni do naszego wylotu:))) i zbieram jeszcze pieniążki na zakupy:) Dodam jeszcze, że mamy zamówienia od znajomych:) Więc w sumie to mniej nas będzie kosztował ten wypad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malecka
> johanes do berlina nie ma sensu leciec, szybciej i bez problemow organizacyjnych dostaniecie sie tam autem, do granicy, i juz na autostade, pare godziin i na miejscu, szkoda zabawy na samolot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markopolo
nie rozumiem czy ten portal smartfly rozni sie od innych, dziala tak samo, ceny chyba tez takie same, chyba że ma o wiele lepsza organizacje sprzedazy niz inne, ale to poczekam jeszcze na opinie innych, sam nie mam narazie okazji wypróbowac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markopolo
ale podobno mozna tu brac loty tam i spowrotem u innych przewozników?1 jesli to prawda to na jakiej zasadzie to u nich dziala, w sensie ze np kiedys byly loty do angli za kwote XXX i spowrotem za 1zl, wiec jesli wracasz innym przewoznikiem niz leciales to nie dostaniesz tak taniego biletu, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusalka78
Niestety nie mogę udzielić Ci kompetentnej odpowiedzi na to pytanie, bo sama jestem jeszcze nowicjuszką w tym temacie. Mnie bardzo spodobała się łatwość, z jaką mogłam dokonać zakupy na poleconym portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Furman
@ markopolo Portal jest sprawdzony i naprawdę godny polecenia:) A o tych lotach w drugą stronę o innych przewoźników to pierwszy raz słyszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new0
@Furman tam chodziło o to, że przy jednej transakcji kupujesz bilet u dwóch różnych przewoźników. Leci z jednym, a wracasz już z innym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihi hu hu
SZTOKHOLM ZACZYNAJA SIE WYPRZEDAZE MEGA A JEST W CZYM WYBIERAC KORONA NIESTETY TEZ SPADA :( ... NO ALE JA TU ZYJE A OBLECISZ ZA 2 STOWKI NAWET :d:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihi hu hu
NAJLEPIEJ KUPOWAC KOSMETYKI JA SIE PRZEKONALAM MIESIAC TEMU KUPILAM PODKLAD DIORA 385 KORON PO PRZELICZENIU KUPNA KORON W POLSCE ZA ZLOTOWKI ( SA DROZSZE NIZ SPRZEDAZ ) WYSZLO 135 ZLOTYCH AJOS TAM A W POLSCE TEN SAM PODKLAD KOSZTUJE 175 ZLOTYCH WIEC HALOO ROZNICA JEST :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tturystka
>new0 też sie dopisuje do pytania markopolo, tzn jak przy wracaniu z innym przewoznikiem ma sie sprawa ze znizkami na lot powrotny? czy w jakis sposób moze sie opłacac wracac z kim sinnym niz ta sama linia - nie mowimy tu o kwestiach organizacyjnych i terminowych0tylko finansowo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tturystka
> hihi tak szczerze to nie widze aby na tych kosmetykach byla aż taka przebitka wielka, z tego co slyszalam to na ciuchach mozna wiecej zarobic, ale tez trzeba miec wiekszy bagaz zeby to przywiesc ale jak to jest ze my jezdzimy na takie zakupy do szwecji czy innego kraju a niemcy do nas do tesco na spozywcze przed swietami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihi hu hu
turystka ja tutaj mieszkam iwec widze roznice jak przylatuje do polski i jak ide do sklepu to brakuje mi pieniedzy haha bo ceny w sklepach sa zawyzone nawet puder co dalam przyklad policz sobie 40 tu 40 tam tam i tam tralalalala i wyjdzie ci kupe wiecej zreszta roznica nawet przecietnego sklepu mango czy zara ja tutaj kupuje za grosze a jak przyjezdzam do polski to plaszcz kosztuje 400 zlotych ktory kupilam za 200 :) zarcie niesety jakosciowo jest gorsze i wiele bym dala za szyneczki i inne smakolyki z polski mam sklepy z polandu ale i tak wszystko produkowane w se wiec kicha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tturystka
Ty tu mieszkasz to masz fajnie, a miejmy nadzieje że może juz niedlugo bedzie tak że ta weekendowy wypad za granice na zakupy bedzie sie opłacał bardziej niz przeceny w naszych galeriach, bo jak narazie to przeloty to ok 500zl / os

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihi hu hu
rok temu jak przylatywalam do polski to smigalam po galeriach bo myslaam ze sie bardziej oplaca ale przejzalam na oczy fakt faktem sa przeceny i kupisz nawet ciucha za 20 zlotych ale nie oszukujmy sie bedzie on prosty bez krzyku tutaj ide i sklepy walcza o klientow bo jest ich nadmiar kolekcje sie nie sprzedaja bo na jednej ulicy jest 5 takich samych sklepow jak np hm bik bok czy zara gina tricot wiec jak zaczynaja sie obnizki to od 50 do 70% wiec jest w czym wybierac i za mala kase dzisiaj bylam w sklepie i byly obnizki odziezy guess by marciano 70% co w galerii krakowskiej sa do 50 tylko dziwnym trafem ttuaj kupie torebke ze skorki za 129zlotych a w galeri niby po obnizce za 299 ... :-/ ... tak jak miss sixty jeansy kosztuja fortune a tutaj sa za 500koron okolo 200zlotych ... jak chcesz tanio przyleciec i poleciec to musisz sobie planbowac zakupy pol roku z wyprzedzeniem ba ale musisz wiedziec kiedy sa sale a tego nikt nie iwe chyba ze rasowe pozeraczki wyprzedazy ja jakos ciagne na farcie bo przechodze codziennie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qulkabnik
jesli chodzi o kupno kosmetykow to szczerze polecam www.strawberrynet.com ja kupuje u nich juz od dluzszego czasu i nigdy nie bylo zadnych problemow. firma wysyla do polski za darmo a z kazda kolejna transakcja dostajemy wiekszy rabat. ceny u nich sa duzo nizsze niz u nas a dodatkowo mozna zyskac 15% znizki. w przypadku gdy nasz urad celny naliczyłby clo mozna ich poprosic o jego zwrot - sprawdzilam! naprawde oddaja :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tturystka
no jak to nie wie sie kiedy sa wyprzedaże??? u nas juz sie zaczynaja wyprzedaze kolekcji letnich, to akurat ten czas przelom czerwiec/lipiec i trwaja ze dwa miesiace, nastepna wyprzedaz bedzie po swietach bozegonardozenia, to chyba w szwecji tez wiadomo mniej wiecej taierzeczy, przeciez musza sobie ludzie jakos usatwiac wyloty, bo jest roznica miedzy lotem na juz [url=http://smartfly.pl/Results.aspx?COC=PL&Dep=POZ&Arr=STO&DtOut=2008-07-01&DtRet=2008-07-01&ADT=1&CHD=0&INF=0&CUC=PLN&OW=True] cena na 1 lipca a na polowe jesieni [url=http://smartfly.pl/Results.aspx?COC=PL&Dep=POZ&Arr=STO&DtOut=2008-10-11&DtRet=2008-10-10&ADT=1&CHD=0&INF=0&CUC=PLN&OW=True] polowa jesieni pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusalka78
Czyli prawdą jest, że rezerwując bilet dużo wcześniej można naprawdę na tym zaoszczędzić. Różnica jest konkretna!!! Nie ma co zwlekać z zakupem biletu. A propos poleconego serwisu http://eu.strawberrynet.com/main.aspx?region=PL - naprawdę fajny, dzięki za link:) Pewnie kiedyś skorzystam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihi hu hu
wyprzedaze powinny byc juz dawno a nie ma ale przycielam przed wczoraj pare sklepow gdzie przygotowywali obnizki :) ... na poniedzialek bo tutaj jest swieto midsommar i zero szopingu przez ten weekend :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×