Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ddddddddddddd

Czy ginekolog ma prawo, może zataić coś przed kobietą w ciązy???

Polecane posty

Gość ddddddddddddd

że np. płod ma jakąś wade??? czy raczej nie wolno i musi informowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhuha
u kolezanki mojej znajomej ginekolog zataił że dziecko jest chore i urodziłąo sie ono z połowa rączki, narządami wymieszanymi, przeżyło chyba z pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfgahJIUWE
zdecydowanie nie ma prawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddd
o cholera!!!! może to głupie ale ja zawsze byłam nie ufna, i ciągle mam schizy że lekaż może mi cos nie mówić. Zastanawiam sie czy ma do tego prawo oraz jaki interes? chyba mnie totalnie porąbało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddd
tzn nawet jak zobacze fotki z uzg to odrazu wpatruje sie w nie jak debilka....wyszukuje czegoś....i zawsze mam wrażeniea to głowka za duża,....a to nis jakiś inny.....a to usta....oczy wrrrrr....najchetniej bym chciała uzyskac zdjecia z usg idealne.....ale to raczej nie możliwe....przegladałam na necie inne foty z usg i tez takie sobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoretycznie ma prawo zataic ale tylko w przypadku, gdy uzna ze taka informacja moze powaznie zaszkodzic rodzacej (jak np ciaza jest zagrozona i grozi poronienie i takei tam). ale to tylko i wylacznie w przypadku gdy rodzacej groza faktycznie jakies powazne konsekwencje zdrowotne i jest ona labilna psychicznie, niepoczytalna czasem albo cos... jest to kwestia dosyc sliska i w pewnym sensie bardzo subiektywna , generalnie lekarz ma obowiazek udzielic informacji, chyba ze jest pewnien, ze moze powaznie zaszkodzic - wtedy moze zataic albo poinformowac tylko bliska osobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddd
a np wodogłowie...może nie powiedzieć????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli matka ma powazne problemy psychiczne i klopoty z radzeniem sobie ze stresem a do tego np zagrozona ciaze to moze nie powiedziec nawet o, nie wiem, plaskostopiu ;) ale w normalniej sytuacji lekarz nie moze zataic informacji o dziecku, powiem wiecej, ma obowiazek informowac pacjentke o ewentualnych zaburzeniach plodu aha, taki maluszek ma inne proporcje glowy do reszty ciala - moze sie nawet wydawac ze jest ona za duza. korpus rozwija sie duzo pozniej, wiec nie masz sie co stresowac niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddd
ale skąd ma wiedzieć czy matka ma problemy psychicznie? na pozór może nie mieć ale w domu.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tego wiedziec nie moze, bo i skad. jesli kobieta nie budzi podejrzen to musi informowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddd
raya------------ja to chyba faktycznie mam z gorem, dzis gadałąm z koleżanka mówiła że jak ona była w ciązy to tez miała takie obawy czy beda wszystkie paluszki.....rączki.....ja znów jak dostane zdjecie z usg to wpatruje sie i doszuje czegos...może to jest normalne, moze juz kobiety w ciazy tak maja dopoki nie urodza nie zobacza......mi znów czoło wydaje sie za duze:( u dzidzi wyglada jak simpson z tej bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe , no domyslilam sie ;) naprawde nie ma powodow do obaw, jesli nie rwiesz sobie przy ginekologu wlosow z glowy i nie probujesz zawisnac na lampie albo wyskoczyc z okna na glowke to mysle , ze bedzie cie on rzetelnie informowal ;) nie ma co sie martwic na zapas, dzidziusiowi bedzie lepiej , jak mama bedzie wesola a nie lamala sobie glowe pierdolami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddd
to mnie pocieszyłaś:D włosów nie rwe...tylko własnie panikuje i wymyslam bzdury.....już Cie nie zameczam pytaniami. miłego wieczorku🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×