Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BANKOWIEC31

Praca w Pekao SA - GENERALNIE

Polecane posty

Gość BANKOWIEC31

Piszcie wszystko o pracy w Banku: Pozdrawiam i życzę znalezienia odpowiedzi na każde pytanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaa
oj jak milo. moze unisummerstart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój brat zwolnił się z pekao S.A, po dwóch miesiącach pracy. Twierdzi, że nie zamierza uczestniczyć w wyścigu szczurów. Topićnikogo w łyzce wody nie zamierza, a i sam nie ma ochoty być utopiony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adas222
a na jakim stanowisku pracowal i co konkretnie mu nie pasowalo? slaba kasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bede miala praktyki w
a czy praktyki w takim razie beda przyjemne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konsultant do spraw VIP-ów, czy jakoś tak;):). Zarobki kiepskawe (chociaz to akurat uzależnione od oddziałów, bo w innym odziale na tym stanowisku ktoś miał ponad 1000 zł. więcej). Nie podobała mu się atmosfera, zawiść, brak życzliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adas222
a to chyba zawsze na poczatku tak jest. Dopiero pozniej jakos czlowiek wchodzi w "organizacje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senior_major
hej Pracownicy jestescie zadowoleni z zarobków w Pekao SA? Piszcie kto ile zarabia na jakiej pozycji to bedziemy mogli porownac. W rzeczywistosci trudno zapytaj sie kolegi z pracy "ile zarabiasz"? Doradce klienta w W-wie 2400 netto podstawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ligot
a w lodzi 1900 za doradce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takazuzka
ja polecam prace w pekao sa. badzo dobrze mi sie pracuje i nie moge narzekac. zarobki ok. i atmosfera tez. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość areoooo
placa ok, wszystko jako tako:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sodokar
co powiecie o pracy doradcy klienta w banku, bo wlasnie chce zaczac prace na tym stanowisku i nie wiem czego moge sie spodziewc i ile kasy moge otrzymac. Duze miasto! prosze o informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitka277
praca przyjemna no i atmosfera ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihhhr
jestem byłym pracownikiem banku pekao s.a(po ponad dwóch latach pracy nie przedłużono mi umowy ,ponieważ postanowiłam urodzić dzidziusia). Tak zrobili z wszystkimi dziewuszkami które tego roku(2009)urodziły dzieciaczki z wyjątkiem jednej dziewczyny(doradca klienta, SPRZEDAŻ,SPRZEDAŻ,SPERZEDAŻ!!! W KRAKOWIE DAJĄ KOLEJNE UMOWY NA CZAS OKREŚLONY,NIKT NIE DOSTAJE NA CZAS NIEOKREŚLONY(MOWIĘ O NAJNIŻSZEJ KADRZE). DORADCA KL.DETALICZNEGO DOSTAJE OK 2200 BRUTT+PREMIE),ZAPLECZE 2100+PREMIE ZABÓJCZO ŚMIESZNE. ATMOSFERA MIEDZY SZCZEBLAMI ŚREDNIO FAJNA(MIEDZY PRACOWNIKAMI RÓWNEGO SZCZEBLA SUPER!!),JEST NERWOWO, PANUJE OKROPNY BAŁAGAN-DOBRZE ZE KLIENCI TEGO NIE WIDZĄ. P.S. POZDRAWIAM KLIENTÓW:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłosz
Ja byłem pracownikiem przez 4 lata, ale do dziś nie wiem jak tam wytrzymałem tak długo :-) mobing, zazdrość, wyścig, wyrywanie sobie klientów, bo jak wiadomo nie łatwo pozyskać klienta do pko sa - muzeum ;-) Ludzie bardzo zawistni a przełożeni to oszołomy nie potrafiace zarzadzać personelem, jedyna na co ich stać to gnebienie i poganianie batem jak zwierzeta ;-) Odradzam pracownikom i klientom ten bank. Pozdor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze placa - relatywnie do rynku- mam na mysli centrale banku, nie mam znajomych pracujacych w oddzialach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owca gabi
W bankach zarabia się bardzo dobrze. Trzeba tylko mieć pracę koncepcyjną :) A nie na "tasmie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że wątek od dawna nieodwiedzany, ale dodam swoje trzy grosze. Spec. ds. Sprzedaży - 4000 brutto na okresie próbnym. Na stałe 4400 brutto oraz "trzynastka" na koniec roku; trzeba być pracownikiem na dzień 5 grudnia. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres trwania programu managerskiego, na którym jestem - 2 lata. Dodatkowo opieka med. w Lux Med, karta Multi-Sport (koszt 40 zł mies. odciągany z pensji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia 787
witam , mam ogromny problem nie wiem jakich pieniędzy mogłabym się spodziewać na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży w woj. kuj-pom z objęciem funkcji managera proszę o podpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem menadżerem i moje zarobki wynoszą brutto 4660 + nota, której niestety nie uda się wypracować. Prawda jest taka, że moi bezpośredni podwładni z premią mają więcej, nie mówiąc już o Sprzedawcach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betia1
Ostrzegam przed korzystaniem z banku PKO SA i PeoPay okradają klientów!!! Już po raz trzeci wypłacałam z peopay i bankomat nie wypłacił a wypłatę zaksięgowało, chore!!!! Tyle że tym razem była to większa kwota i nie mam teraz jak dziecku jedzenia kupić i rachunków opłacić. W banku pracownicy nawet nie mają pojęcia co to jest peopay choć pani miała banner przed sobą 3 metrowy. Przy próbie kontaktu z biurem obsługi tego najdroższego banku w Polsce dostałam informacje że mam złożyć reklamacje i czekać nawet do 90 dni na łaskawe rozpatrzenie a dziecko mogę sobie powietrzem nakarmić chyba. Prosze was udostępnijcie ten post jeśli i wy macie, mieliście kłopoty lub chcecie mi pomóc i innym oszukanym aby pokazać całą prawdę o PKO SA . PKO SA to nie uczciwi ludzie i złodziejska instytucja która ci się połasi nawet na twoje pare złoty. Mam nadzieje że Polskie sądy i prokuratura w końcu się zajmą tym złodziejskim bankiem który już nawet nie jest Polskim bankiem !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakas totalna bzdura, cały czas korzystam z PeoPey i nigdy nie miałam najmniejszych problemów, poza tym z aplikacji PeoPey mozna wypłacać tylko do 500zł. Bank jak każdy inny, pracuja w nim uczciwi ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×