Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Warkocz Komety

Dzień Przyjaciela

Polecane posty

Mój przyjacielu, byłeś mi naprawdę bliski, Mój przyjacielu, wiesz, że byłeś mi, jak brat? Dałem ci wiarę, dałem ci spokój, Dałem gitarę, dałem samochód I dach nad głową, a do sypialni wszedłeś sam. Mój przyjacielu, przyprowadziłem cię z ulicy Nakarmiłem, odziałem cię, jak brat. Dałem ci wiarę, dałem ci spokój, Dałem gitarę, dałem samochód. Żony nie dałem, żonę wziąłeś sobie sam. Teraz pijesz wino, pijesz aż do dna, Późna już godzina, próżno czekać dnia. Chciałbyś się rozpłynąć, uciec, gdzie się da. Proszę zostań na noc, przyjaźń swoje prawa ma. 6.06 - Dzień Przyjaciela 🌼 Czy zgadzacie się ze słowami autora tekstu ??? Czy odstapił bys żonę przyjacielowi ? Czy byłby On nadaj Twoim przyjacielem ? I gdzie kończą się granice przyjaźni ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniek unloged
stara wierna dupa kafeteriańska nigdy ni zawodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniek unloged
nie mam osiedla :( i to prawda, stara wierna dupa nigdy nie zawodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahaha :D:D:D Dziękuję, ze już w poniedzialkowyporanek mnie rozbaliliści ;) Ale mam pytanie, czy jak mnie już przeleci przyjaciel męzą, czy będzie jeszcze jego przyjacielem i przyjacielem domu ??? Czy ta przyjaźń będzie jeszcze mocnejsza ? Odpowiedzcie, podpierając się słowami piosenki j.w. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że będzie przyjacielem :classic_cool: Co prawda Ś.P. ale co rok będziecie mu palić znicze i w ogóle :) :classic_cool: Warkocz ty się trzymaj :o ty się nie puszczaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znacie się na przyjaźni :( Przyjaźn, to przyjaźn - na dobre i złe :D Krawczyk wyraźnie spiewa - "Proszę zostań na noc, przyjaźń swoje prawa ma" A wy jacys tacy mało tolerancyjni jesteście :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×