Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Realista niestety

Wcale nie brakuje informatyków/pracowników IT

Polecane posty

Gość Realista niestety

Ostatnio złożyłem CV (woj. lubelskie) do kilku firm na stanowisko informatyka (albo serwisanta). Wszędzie po ok 30 chętnych na jedno miejsce. Propaganda w TV ma się świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brakuje SPECJALISTOW IT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realista niestety
No właśnie jak widać nie brakuje skoro 30 chętnych na jedno stanowisko (a i tak liczą się znajomości).... Fakt faktem, że poziom jest zróżnicowany, ale nie zmienia to faktu ze łatwiej pracę znajdzie się na budowanie niż na stanowisku związanym z IT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uuuuuuuuuuuuuuuuuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz ktos napisal brakuje specjalistow a nie zwyklych informatykow:o jesli masz kilka fakultetow, skonczona dobra uczelnie, troche dosiqadczenia to sznase na robote wzratstaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amaatorrr
Problem w tym, że koszty kształcenia są wysokie, a płace marne... Ja mam 2 kierunki skończone (dzienna informatyka + zaocznie mgr ekonomii), 2 kursy, prawo jazdy (kat B. i jeszcze uprawnienia na wózek widłowy), znam j. ang i czeski... i nie moge znaleźć pracy....mimo że mam rok doświadczenia... A poza tym, żeby być specjalistą trzeba zdobyć doświadczenie... Tylko GDZIE ????? Wymagania są duże a płace marne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuje w AlfaVox i wcale nie było tak trudno. Teraz bardzo potrzebują pracowników IT i wręcz rynek się o nas kłóci.. Trzeba się przyzwyczaić, że teraz wszystko opiera się na technologiach.. Oczywiście u nas w pracy szefostwo jest tego świadome więc szanuje swoich pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×