Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sehera

Commercial Union - wszystko co wiecie na temat pracay tam!

Polecane posty

Gość sehera

witam, Proszę o wypowiedzi osób które tam pracowały , lub ewentualnie znają kogoś kto tam pracuje. Moja mama szuka pracy, jest na emeryturze i swoje najlepsze lata ma za sobą :S Ma słabą pamięć , zerową znajomość konkurencji na rynku ubezpieczeń. Niestety nie ma ofert pracy dla osób w jej wieku (52 lata) oprócz sprzedaży obwarzanków no i właśnie omawianego Commercial Union... Zaznaczam ten fakt dlatego że obawiam się że ona sobie nie poradzi a kurs na który sie (już)zapisała kosztuje 200 zł... osobiście uważam że są wyrzucone w błoto pieniądze. Mam nadzieję że sie mylę i wyprowadzicie mnie z błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak myślę
szkoda kasy, lepiej niech twoja mama poszuka normalnej pracy na etacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sehera
Tyle że szuka już od dawna , ofert jest malutko i wszystkie są dla młodych:/ Limit wieku u wielu pracodawców kończy sie na 30-35 latach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denis123
hej ja co prawda nie znam nikogo kto pracowal w commercial,ale mimo to pisze poniewaz sama osobiscie chciala bym pracwac w ubezpieczeniach,lecz niewim gdzie sa organizowane takie kursy i gdzie ich szukac.bylabym dozgonnie wdzieczna gdybys mi podpowiedziala w jaki sposob twoja mama znalazla taki kurs.A wracajac do twojego problemu to napewno w tym biznesie trzeba miec dar przekonywania,moze twoja mama poradzi sobie.bo niestety wiem ze obecny rynek pracy jest nastawiony tylko na mlodych,ale jest rowniez duzo ofert z zakladow pracy chronionej,tam podszebuja osoby starsze.z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×