Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niezdecydowana44

dermaidalna cysta jajnika

Polecane posty

niedawno mialam USG i wykryto u mnie guzek w lewym jajniku - 52x34mm. ginekolog powiedzial ze to cysta dermoidalna. w lipcu bede miala ja usowana i troche sie martwie, bo nie wiem jak bedzie procedura wygladala. dodam ze to ma byc laparoskopia. jesli ktoras z was miala taka operacjie to prosze pomozcie mi i powiedzcie jak to wygladalo ?? ile lezy sie w szpitalu i po ilu dni od zabiegu wypisuja do domu ?? czy zostaje duza blizna ?? no a jak odczucia po - jakies zmiany hormonalne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj! 🖐️ Laparoskopia to zabieg chirurgiczny polegający na wykonaniu 3 niewielkich część i wprowadzenie do nich przyrzadu optycznego i specjalnych , cienkich narzędzi. Zabieg odbywa się w znieculeniu ogolnym. Po operacji powinnaś pozostać w szpitalu na obserwacji przez co najmniej 3 doby. Więcej informacji na temat laparoskopii ginekologicznej znajdziesz na stronie: http://www.resmedica.pl/zdart4982.html Pozdrawiam i zyczę udanego zabiegu i szybkiego powrotu do zdrowia! :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie czy po laparoskopii normalnie dostaje sie miesiączke czy jest to wszystko opóżnione?? Moj lekarz ginekolog mi powiedział, ze moze wszystko sie opóżnic. Czy tak faktycznie jest ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×