Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Soraya

Potrzebuje kogos z kim będe mogła sie odchudzac.. dołączy sie ktos? Zapraszam!

Polecane posty

Dziewczyny, wiecie, ze od kręcenia hula-hop można się nabawić siniaków? (jestem tego żywym dowodem :D) U mie dietka idzie nawet ok. Co prawda wczoraj zjadłam chyba z tonę chrupek w czekoladzie, ale dziś już mi przeszła ochota na słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama niedlugo sie przekonam jakie siniaki nabija hh:) ale puki co to zdecydowalam ze wszystkie zabawy i zabawki ktore zabiera czas odkladam az pozaliczam wszystkie egzaminy... to jest teraz najwzniejsze... ostatnia sesja i egz licencjacki. nawet wszelkie cwiczenia odkladam bo zywcem nie mam na nie czasu i sily... ale dietki staram sie nie zaprzepaszczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czasem kręcę hula-hopem z notatkami w ręce ;) Ale mam już duuużą wprawę. Wy też już niedługo ją będziecie miały. Mam jutro najgorszy egzamin w tej sesji i umieram ze strachu. Nauki mnóstwo, kawa za kawą... a dieta przy tym mnie tylko irytuje. Ale walczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny z tego co pamietam mialysmy co tydzien odswiezac tabelke:) Nick............Wiek....Wzrost..Waga pocz..Waga ob.. UDAŁOSIĘ.....Cel soraya..........?.........180.........80,5...........?.. ...........?............71 optymistka.....?.........170.........72............67... .......38,5%........59 kacuskabb......?.........?............65.............62, 5........?.............? puszek..........24........163........58............57,5. ........6,3%........50 3opcje..........?..........171........72,1..........?... ............?...........68 milusińka.......22........172........70,5..........65,6 .........46,7%.......60 monia...........?..........176........69.............69. ...........?............59 anuko...........?..........170........65.............63. ...........40%........60 szklanka........?..........170........62.............?.. ............?............55 forgetfulness...19..........180........76,6..........75, 5.............?........65 lu111.............?.........165........62..............? ..............?...........57 listek szaf......?...........?...........57.............?.......... ....?............? elfiatko.........?...........?...........60............. ?..............?............? maile............21.........160........59.............?. ..............?...........53 paulinas........?............160.......63.............56 ...........63,7%.......52 inoroz.........23..........163..........62............. 57,5.............64%...........(I)55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kręcę z notatkami w ręce :) Się zarymowało... To ja też dołączę do tabelki... Nick............Wiek....Wzrost..Waga_pocz..Waga_ob..UDAŁOSIĘ.....Cel ewisia..........22.......160............56.............54...........30%.........50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrezygnowana83
Hej dziewczyny :) U mnie dietka tez idzie spoko. Wspolczuje wam z tymi egzaminami sama pamietam co przechodzilam i jak ciezko mi bylo:) Ja konczylam tez studia licencjackie na Uniwersytecie Warszawskim a potem zaraz wyjechalam do usa i musialam zaczynac wszystko od poczatku:( Juz zygac mi sie chce ta szkola chyba skoncze ja jak bede miala 30 lat phi phi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm no skoro przytylas te pol kg to niestety ale powinnas wpisac... za to za tydzien na pewno bedzie mniej:) ja dzisiaj: 1. platki 2. miska truskawek 3. 2 kromki z pasztetem zostal mi jeszcze jeden posilek...jeszcz nie wiem co bedzie ale nie wiem czy nie zupka jakas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrezygnowana83
Ale co do dietki to Wiek 25, waga startowa 67 teraz nie wiem ? bo sie boje zwazyc :( comi radzicie zwazyc sie wreszcie? Nie wazylam sie juz tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrezygnowana83
buuuuuuuu oczywiscie przepraszam za bledy :( rzygac nie zygac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrezygnowana83 -> dlaczego od poczatku skoro na uw studiowalas?? myslalam ze jak uniwersytet to nie trzaba od poczatku.... do usa wyjechalas na stale??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrezygnowana83
Ja studiowalam administracje rzadowa. Czyli 80 % moich przedmiotow to bylo prawo. oni u naszego prawa nie uznaja :( wiec zaliczyli mi tylko 3 przedmioty psychologie socjologie i ekonomike :( Jakos musialam sie z tym pogodzic. Wiec sie wkurzylam i teraz studiuje ksiegowosc :) i nawet to lubie.Pracuje tez w ksiegowosci. Tak niestety na stale :( i tesknie za Polska strasznie az mi serce peka. Odwiedzam rodzine tak czesto jak moge. Mojemu mezowi tez sie Polska podoba. Ale niestety on sie urodzil u usa ( mimo ze rodzice Polacy) i go nic do Polski nie ciagnie :( Ale pracuje nad nim heheheh moze zmieni zdanie. :) dobra dziewczyny ide sie zwazyc bo juz nie moge wytrzymac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrezygnowana --> jak Ci poszło ważenie, pochwal się! Ja dziś: -> płatki z mlekiem (oczywiście 0,5%) -> marchewka -> sałatka (ogórek, pomidor, jajko) -> woda, woda, woda teraz byle do obiadu, choć chyba będą to mielone na parze :) I jakieś warzywa na parze albo cuś :D Dziewczyny, wszystkie, głowa do góry i do przodu!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś nie zjadłam ani jednego porządnego posiłku- tu troche płatków, tu kilka suszonych moreli... mam nadzieje, ze jak nie będę siedzieć całych dni w książkach, to znów zacznę jakaś systematyczną dietę. Każda wymówka jest dobra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............Wiek....Wzrost..Waga pocz..Waga ob.. UDAŁOSIĘ.....Cel soraya..........?.........180.........80,5...........?.. ...........?............71 optymistka.....?.........170.........72............67... .......38,5%........59 kacuskabb......?.........?............65.............62, 5........?.............? puszek..........24........163........58............57,5. ........6,3%........50 3opcje..........?..........171........72,1..........?... ............?...........68 milusińka.......22........172........70,5..........66,0 .........46,7%.......60 monia...........?..........176........69.............69. ...........?............59 anuko...........?..........170........65.............63. ...........40%........60 szklanka........?..........170........62.............?.. ............?............55 forgetfulness...19..........180........76,6..........75, 5.............?........65 lu111.............?.........165........62..............? ..............?...........57 listek szaf......?...........?...........57.............?.......... ....?............? elfiatko.........?...........?...........60............. ?..............?............? maile............21.........160........59.............?. ..............?...........53 paulinas........?............160.......63.............56 ...........63,7%.......52 inoroz.........23..........163..........62............. 57,5.............64%...........(I)55 ewisia..........22.......160............56.............5 4...........30%.........50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrezygnowana83 i jak twoja waga?? mam nadzieje ze pozytywnie sie zaskoczylas:) postanowilam usunac z listy osoby ktore tu nie zagladaja bo zawsze mozna je wpisac spowrotem a tak bedzie przejzysciej:) co wy na to?? poprawcie mnie jak cos przekombinowalam:) Nick............Wiek....Wzrost..Waga pocz..Waga ob.. UDAŁOSIĘ.....Cel optymistka.....?.........170.........72............67... .......38,5%........59 M96......?........180............96.............94........?.............76 puszek..........24........163........58............57,5. ........6,3%........50 milusińka.......22........172........70,5..........66 .........46,7%.......60 forgetfulness...19..........180........76,6..........75, 5.............?........65 zrezygnowana...........25.........?........67..............? ..............?...........57 maile............21.........160........59.............?. ..............?...........53 paulinas........?............160.......63.............56 ...........63,7%.......52 inoroz........23..........163..........62............57,5............64%.........(I)55 ewisia..........22.......160............56.............5 4...........30%.........50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrezygnowana83
Hej :) no i sie zwazywal tylko ze zaznaczam ze jestem 3 dni przed okresem wiec nie wiem czy ni sie troche woda nie zatrzymala. bylo 67 a teraz jest 64.3 kg :) po 16 dniach diety hurrrrraaaaaaaaa. ale sie ciesze :) obym teraz nie spoczela na laurach. wiecie jak to jest czlowiek mysli ze jak troche schudl to juz moze sobie podjesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super gratuluje zrezygnowana!!:) ja w sumie dzis powinnam miec okres ale czuje ze przez stres sie dosc przesunie:/ to uaktualniamy tabelke:) Nick............Wiek....Wzrost..Waga pocz..Waga ob.. UDAŁOSIĘ.....Cel optymistka.....?.........170.........72............67... .......38,5%........59 M96......?........180............96.............94...... ..?.............76 puszek..........24........163........58............57,5. ........6,3%........50 milusińka.......22........172........70,5..........66 .........46,7%.......60 forgetfulness...19..........180........76,6..........75, 5.............?........65 zrezygnowana.........25.........?........67........... .64,3 ............?...........57 maile............21.........160........59.............?. ..............?...........53 paulinas........?............160.......63.............56 ...........63,7%.......52 inoroz........23..........163..........62..........57, 5...........64%.........(I)55 ewisia..........22.......160............56.............5 4...........30%.........50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyneczki :D przepraszam ze sie nei odzywam, ale jak wjecie pisalam prace, termin mnie gonil i musialam sie maksymalnie skupic, no i juz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D zlozylam dzi sprace i mam z glowy, co prawda obrona przede mna ale przynajmniej juz moge z Wami pisac:D gratuluje wszystkim spadkow wagi a tym ktorym sie nei udalo, sukcesow w przyszlym tygodniu!! ja niestety sie nie zwazylam, bo jestem u chlopaka, a on oczywiscie nie ma wagi, chudzielec jeden 😠 ale najgorsze ze mimo, ze trzymam diete,no moze cwiczenia odpuscilam z braku czasu, nic nie czuje ze chudne, wrecz odwrotnie bo mam strasznie wielki brzuch :( ale ni ejestem przed okresem, ale zauwazylam pewna zaleznosc: na codzien mieszkam na wsi i tam wystarczy ze jednego dnia zjem mniej i juz sie super czuje, a teraz jestem w miescie i czje sie taka napakowana mimo ze jem tez malo, i to nie pierwszy raz, jak jezdzilam do mojej cioci na wakacje do miasta badz gdziekolwiek indziej, zawsze tak bylo, ze malo jadlam a nic nie chudlam :( ktos zna to i co wiecej wie skad to jest?? myslalam ze moze dlatego ze jak to na wsi mimo ze nie chce to sie ruszam, ale nie bo czasem przesiedze caly dzien u siebie w pokoju, a teraz kiedy tu jestem to prawie 3 godziny dziennie chodzilam przez to prace :( i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny ja tez sie ewakuluje juz dzisiaj w swiat ksiazek bo ciezko to widze wszystko... w lodowce mam zapas coli light zeby jakos przezyc wieczor:/// do jutra moje drogie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrezygnowana83
a ja mam wlasnie lunch w pracy i wcinam goracy kubek serowy mniamiiiiiiii mniami jem go sobie powolutku :) a na obiad ryz z warzywami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! :) ja ostatnio byłam zalatana i nie miałam czasu zajrzeć.poza tym.... byłam też troche zrezygnowana... :/ bo nie chudne! ciągle mam 62,nie wiem czemu jest mi tak trudno choć troche poruszyć wage.. :( kiedys przy ograniczeniu jedzenia w ciągu dwóch tygodni potrafiłam schudnąć 3-4 kg a teraz nic! zrobiło sie ciepło i jakoś tak łatwiej jest mniej jeść.od wczoraj jem zdecydowanie mniej i od paru dni zero słodyczy. MUSZE zrzucić pare kilo bo nie czuje sie ze sobą dobrze. do celu mi jeszcze daleko ale teraz chociaż wróciła mi wiara i jakaś taka chęć dążenia do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha.no i ja jak zawsze wieczorami, jak już nikogo nie ma ;) słuchajcie..znacie jakieś ćwiczenia na wewnętrzną część ud? chodzi mi w szczególności o partie przy kolankach.wiecie..takie miejsce gdzie lubi sie odkładać tłuszczyk jak się odkłada w nogach... :/ kombinuje tu z takim motylkiem ale to działa na te partie wyżej a nie przy kolanach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie poczytałam co pisałyście przez czas mojej nieobecności i muszę Wam powiedzieć - JESTEśCIE śWIETNE!!!!!!!! :) chwilami to sie nawet wzruszałam :) ;) taka fajna atmosfera sie stworzyła :)naprawdę chudniecie razem! ja też chcę w końcu zobaczyć,że ważę chociaż ten kilogram mniej. będę tu wpadała jak tylko będę miała okazję i chwilę czasu. Pozdrawiam Was laski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) wlasnie wrócilam z pracy, i zagladam na topik:) Jutro sie bede wazyc, to sie dopisze do tabelki. Póki co ladnie sie trzymam, posilki jem regularnie, wode pije litrami, do pracy tuptam specerkiem, nawet odkurzylam pilke do cwiczen zeby pocwiczyc brzuch. Ale powiem Wam ze ja nie lubie cwiczyc brzuszków, kreci mi sie w glowie od tego ciaglego podnoszenia i opadania. Zrezygnowana- jak ja Cie doskonale rozumiem z tymi studiami.... Taki to kraj. Tez tesknie za Polska. ok, jutro chce zobaczyc 94kg na wadze:) do szybkiego i trzymajcie sie dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............Wiek....Wzrost..Waga pocz..Waga ob.. UDAŁOSIĘ.....Cel soraya..........?.........180.........80,5...........?.. ...........?............71 optymistka.....?.........170.........72............67... .......38,5%........59 kacuskabb......?.........?............65.............62, 5........?.............? puszek..........24........163........58............57,5. ........6,3%........50 3opcje..........?..........171........72,1..........?... ............?...........68 milusińka.......22........172........70,5..........65,6 .........46,7%.......60 monia...........?..........176........69.............69. ...........?............59 anuko...........?..........170........65.............63. ...........40%........60 szklanka........?..........170........62.............?.. ............?............55 forgetfulness...19..........180........76,6..........75, 5.............?........65 lu111.............?.........165........62..............? ..............?...........57 listek szaf......?...........?...........57.............?.......... ....?............? elfiatko.........?...........?...........60............. ?..............?............? maile............21.........160........59.............?. ..............?...........53 paulinas........?............160.......63.............56 ...........63,7%.......52 inoroz.........23..........163..........62............. 57,5.............64%...........(I)55 M96....28.....180......96.....94.9..... 8%.... 76kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żegnam Dziewczynki możecie mnie wykreślić już z listy, nie będę zawalać:P nie mam już czasu zaglądać schudłam tylko 2 kg z 76 do 74. mam nadzieje ze nowy tryb zycia sprawi ze latwiej bedzie mi schudnac - przez ostatanie miesiace siedzialam glownie w domku :O a teraz bede jezdzila na rowerze do pracy w ta i spowrotem;) okiii powodzenia zycze, osiagnijcie zamierzone cele!!!!! i wioo do sklepu z usmiechem po mniejsze ciuszki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczyny:D ja juz po snaidanku:) dzis mam przynajmniej juz spokoj wiec bede mogla pocwiczyc i swiadomie zadbac o diete :) szklanka---> robie dwa cwiczenia na wewnetrzna czesc nog ale to nie na te czesc przy kolanach, chociaz bardzo dobrze cie rozumiem bo mi sie tez tam odklada tluszczyk i powstaje waleczek :( tez mi sie podoba atmosfera na topkiu, tak tu milo zagladac i tak ciagnie tutaj :D m96---> twoje zawziecie jest godne nasladowania :) forgetfulness---> nie odchodz bedzie nam Ciebie brakowalo 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!! ach na nogach jestem od 5 rano:/... zabiegana jestem bo chce zdazyc ze wszystkim co sobie zaplanowalam zeby potem spokojnie siasc do nauki:( ... wypilam rano koktail z kefiru i truskawek a przed chwila zjadlam serek wiejski. nastepny posilek za 3 godzinki:) szklanka-> dobrze ze wrocilas:) razem damy rade i na pewno waga poleci trzeba niestety cierpliwosci! forgetfulness-> nie poddawaj sie!!!!! zagladaj do nas czasem jak bedziesz mogla:) i powodzenia na nowej drodze zycia:D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×