Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sasanka 1987

zwymiotowana pierwsza tabletka z opakowania

Polecane posty

Gość sasanka 1987

o 22.20 wzielam pierwszą tabletkę z nowego opakowania po 7 dniowej przerwie i po ok. 3 godzinach pojawiły się wymioty jednak w nocy nie wzielam kolejnej tabletki. Rano o 9.30 wzielam kolejna tabletke z opakowania ( zasugerowałam się ulotką). Czy Następną tabletkę mam wziąć normalnie o 22? bo już się pogubiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u p
zwymiotowałas po trzech godzinach to już chyba sie wchłoneła? dużo tego zwymiotowałaś?? wiadziałaś w wymiocinach tabletkę?? ja bym brała następną normalnie nie rano, a teraz na Twoim miejscu brałabym kolejne juz o 9:30 + najwyżej przez 7 dni zabezpieczenie na wszelki wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka 1987
no właśnie w ulotce napisali, że jeśli wymioty wystąpią do 3-4 godzin po wzieciu tabletki to należy postępować tak jak w przypadku pominięcia. a piszą też, że w przypadku pominięcia tabletki w 1 tygoniu trzeba jak najszybciej wziać kolejną nawet jeśli miałoby to oznaczać wzięcie 2 naraz, ale najlepiej jeśli nie minęło 12 godzin.i brać dalej normalnie. wszytsko byłoby ok gdyby nie fakt, że jest to 1 tabletka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u p
moim zdaniem to zalezy jaki silne były te wymoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurelia miodownica
ee ja tez tak mialam caly dzien chorowalam po 1 tabletce ale pozniej jets ok, zobaczysz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u p
weż następna o 22 tylko co poźniej bo będzie Ci jednej brakowało, wtedy dłuższa przerwa czy jak? qrcze nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka 1987
były jednorazowe ale były...no nic wziełam już tę kolejną i tego nie cofne tylko pytanie co teraz ze stosowaniem kolejnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka 1987
tym akurat się nie martwię. wszytsko przesuwa się o jeden dzień. kiedyś lekarz poradził mi (gdy chciałam mieć okres wczesniej za sobą z powodu ważnego wyjazdu) wzięcie 19 tabletek i wtedy 7 dni przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka 1987
i tak chyba zrobie. dzięki za porady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×