Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama juz nie wiem

Poczta Polska - kiedy w koncu dojdzie ta paczka????

Polecane posty

Pytanie jak w temacie, juz opadaja rece... paczka byla wyslana tydzien temu (w poniedzialek) z Wroclawia do Krakowa, jeszcze nie doszla... :o Czy ktos wie czy poczta w ogole pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bym na to nie wpadła - u mnie \"idą\" notatki do egzaminów mojej siostry. Najlepsze, że koleżanka do której zostały nadane już zdążyła te egzaminy zdać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie moja znajoma pracuje na poczcie i naprawde ne jest fajnie, zadne wlasnie paczki ani nic takiego nie chodza, chodza tylko oplaty i jakies renty ale tez nie wszystkie, a ten caly mechanizm przesylkowy to padł na amen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony soczek
do mnie dziewczyna z Allegro wysłała paczkę w piątek a wczoraj już do mnie doszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia333
Hej moja paczka idzie już 3 tygodnie a tak ogólnie to ślad po niej zaginął wieć podejrzewam ze za następne 3 tygodnie dojdzie do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrwegfewrg
ale przez Pocztę Polską wysyłała? chyba nie może kurierem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrwegfewrg
(też czekam na paczkę i cholera mnie bierze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja korzystam z kurierów
(którzy teraz mają żniwa) - a ta cała jebana poczta niech się rozpierdoli w drobny mak (i to na własne życzenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia333
Najgorzej to jest z Warszawą i z okolicami bo niestety Warszawa wszystkie paczki wstrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia333
Też załuje ze nie zamówiłam kurierem , ale wtedy jeszcze nie było nic słychać o strajku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomosc z ostatniej chwili: \"Rzecznik Poczty Zbigniew Baranowski poinformował, że strajkujący pocztowcy o północy zawieszają strajk. Związkowcy podpisali porozumienie z kierownictwem poczty.\" kurcze, mam nadzieje. ze w koncu dojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×