Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uwagapromocha

perfumy chcesz kupić mogę sprzedać

Polecane posty

Gość uwagapromocha

Witam niedawno przejezdzałem nieopodal Szczecina i napotkała mnie okazja zakupu tzw oryginalnych perfum. Od razu nie chciało mi sie wierzyć dlatego poprosiłem jednego z panów o popsikanie mojej reki ową miksturą po czym wsiadlem w samochod i odjechalem dalej zalatwiać swoje sprawy.Pachniał mi on na początkulecz z biegiem czasuzapch zaczął słabnąć.Po południu chcac sprawdzic prawdomowność sprzedawcow powąchałem swoj nadgarstek, pozułem nie tylko jakąś tam lekką nutę zapachową ale stanowczy i intensywny zapach. Następnego dnia wrocilem na miejsce i spytalem o cenę. 90 zlotych. Po dlugich konsultacjach z moim towarzyszem kupiliśmy 35 sztuk, nie w celu zarobkowym tylko zaopatrzenia rodzin. Na chwilę obecną zostało mi 12 sztuk które sprzedam po cenie zakupu z tym że koszt wysyłki leży po stronie zainteresowanego. Podaje listę perfum damskie 1. DKNY- zielone jabluszko 125ml 2.Max Mara silk touch 90 ml 3.Versace Cristal Noir 90 ml 4.yves Saint Laurent-paris 125ml 5.Gucci enevy me 2 100ml 6.Dolce & Gabbana light blue 100ml 7.Dolce & Gabbana light pink 100ml 8.Chanel coco mademoiselle 100ml 9.Angel Thierry Mugler etoile prssourcable 10 Nina ricci love in paris męskie 11 Fahrenheit 100 ml 12 Hugo boss soul Moge wyslać Zdjęcia na maila. Kontakt telefoniczny 660-347-104 NIC SIĘ NIE KRĘPOWAĆ ŚMIAŁO DZWONIĆ POZDRAWIAM SERDECZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwagapromocha
tak? jak bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollllllaaa
tak bardzo ze az mozna w to uwierzyc. gratuluje biznesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwagapromocha
olciu nie gratuluje sie biznesu tylko pomyslu! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula233
witam poszukuję perfum z dawnych lat nie wiem nie pamietam dokładnie nazwy schick albo chick firmy coty były boskie i dlatego ich szukam moze ktos pamieta przeźroczyta biała butelka tyle pamietam. Pzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za ile
za ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×