Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiemcorobicjuzmammm

ktos mi doradzi-kuroniowka

Polecane posty

Gość niewiemcorobicjuzmammm

pracowalam prawie 2 lata jako nauczyciel po studiach na caly etat, teraz koncze prace w polowie czerwca i bede 2 miesiace w domu-lipiec , sieprpien-nastepna praca od wrzesnia na rok... czy mam szanse na kuroniowke, czy beda chcieli dac staz, czy warto sie rejestrwowac w ogole??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paparara
Powiem ci tak-żeby cię mogli wysłać na staż to musisz najpierw złożyć u nich podanie, bez tego nie musisz sie martwić:-) gorzej jak znajdą ci jakaś ofertę pracy w czasie zasiłku- wtedy musisz sie zjawić u pracodawcy i po prostu odwalić maniane żeby cię nie chciał zatrudnić. A tak to jak pracowałaś na pełny etat co najmniej rok w czasie 18 miesięcy poprzedzających zarejestrowanie w urzędzie - to dostaniesz zasiłek. Więc nie widzę problemu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paparara
A nie pamiętam jak to wygląda z ubezpieczeniem zdrowotnym, ile miesięcy po zwolnieniu z pracy cię jeszcze obejmuje, bo jak np. tylko miesiąc to warto się zarejestrować nawet po to, żeby móc pójść do dentysty czy lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsz czasy troszeczke sie zmienily i zadnego podania o staz nie trzeba składac. Teraz na staz ludzi brakuje !!! Co do ofert pracy tez jest sporo, natomiast moim zdaniem spokojnie możesz sie zarejestrowac i pobierac zaislek. Jesli jestes pewna ze od wrzesnia bedziesz miec prace to luz. Urzad napewno nie znajdzie ofrty pracy w twoim zawodzie o ile jest to nauczyciel, bo sa wakacje. Co do ubezpieczenia zdrowotnwgo to masz je 30 dni od nid rozwiazania stasunku pracy. Jesli nie jestes zamężna to zostaje ci tylko rejestracja w pup i tam ubezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paparara
O prosze:-) Sorki za wprowadzenie w blad-faktycznie od 2-och lat nie mam stycznosci z urzedem pracy - i oby jak najdluzej ;-) Nie wiedzialam ze teraz nie trzeba juz podania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkatopikuuuuuu
dzieki dziewczyny, troche boje sie tam znowu isc, z 1 strony chcialabym pracowac, wiec nie wiem czy nie isc wczesniej i zapytac o prace na wakacje (robie staz, ktory przerwe), wiec, byloby mi to bardziej na reke... pamietam bylam rok temu sie zarajestrowac i od razu chcialy mi dac staz, odmowilam, i nawet mnie nie zarejestrowaly, nie wiem co robic :O czy mozna isc jak sie ejszcze pracuje do nich pytac o prace, czy nie, moge pracowa w przedszolu tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarejestruje sie teraz jako osoba poszukujaca pracy (mozesz wtedy pracowac dalej tam gdzie pracujesz). Dzieki temu bedziesz miala wglad do ofert i moze sie cos na wakacje znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkatopikuuuuuuu
dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×