Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majka_25

chyba infekcja w ciąży?

Polecane posty

Gość majka_25

Witam!5dni temu miałam dostać okres,nie dostałam,zrobiłam test i pokazał ciąże;);) dziś zauważyłam na wkładce zielonkawy śluz:(co myślę świadczy o jakieś infekcji,przed zajściem w ciąże miałam problemy z grzybicą i tez tak miałam może znów to wróciło.....?lekarza mam w piątek umówionego,myślicie ze mogę do piątku poczekać?krew żadna sie nie pojawia...miałyście może coś takiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama juz nie karmiaca....
hej majka.... tak to juz jest, ze w ciazy nawet bardzo wczesnej hormony szaleja, zmienia sie srodowisko w pochwie i o wszelkie infekcje bardzo latwo, zwlaszcza grzybice, jezeli wczesniej mialas do nich sklonnosci... ja tez udalam sie do ginekologa z nawrotem grzybicy ( po raz pierwszy od kilku lat), a on kazal zrobic bete:), nie martw sie, jezeli nie masz innych objawow poczekaj spokojnie do wizyty.... ja dostalam nystatyne chyba i przeszlo jak reka odjal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka_25
dzięki;;)innych objawów nie mam,zauważyłam tylko biały osad, i taki miałam przy grzybicy więc to chyba wrociło teraz,mam nadzieje to bardzo nie szkodzi ciąży.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×