Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakłopotana 20

nie wiem co sie dzieje ...

Polecane posty

Gość zakłopotana 20

ciąże na początku wykluczałam ale teraz jestem lekko przerażona. Planowo okres powinnam dostac za jakies 11 dni a juz od kilku dni niesamowicie boli mnie brzuch jakbym już go miała nie mowiąc o piersiach bolą jak nigdy i ich rozmiar też jest większy ale akurat na to nie narzekam hehe do ego doszła sennośc ale to zwalam na pogode bo ciagle ostatnio niebo zachmurzone ... powinnam zrobic test czy to moze moje omamy dzieki za pomoc A po ilu dniach zaczynaja sie takie objawy przy ciąży musze sobie to wszystko przeanalizowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłopotana 20
z jednej strony byłoby suuuper ale z drugiej ... test chyba z samego rana najlepiej robic tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aczkolwiek mysle ze to jeszcze za wczesnie nawet na test 🌻 ja mialam tak ostatnio ze okres mi sie spoznil wogole 2 tyg ...zmiany pogody to deszcz to slonce to goraca to tez ma wplyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby najlepiej z samego rana chociaz trz sa takie testy ze mozna o kazdej porze dnia. Ja kupilam taki tescik i robilam popoludniu, w przypadku obu ciaż :0 obydwa wyszly oczywiscie od razu pozytywne:) a wiec powodzenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłopotana 20
dzieki dziewczyny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvbnnnlj
jeżeli masz już jakieś dziwne objawy (ja na początku ciąży czułam się senna itd., itp.), to może ten ostatni okres nie był zwykłym comiesięcznym krwawieniem, przecież zdarza się, że kobiety w czasie ciąży miesiączkują do ok. 4 m-ca i nie wiedzą, że są w ciąży. A jak twierdzisz, że okres u ciebie powinien być za 11 dni, to na jakiekolwiek objawy jest jeszcze zbyt wcześnie, przecież dopiero co doszłoby do zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvbnnnlj
aaa..., jeżeli jesteś w ciąży już ok. 4-5 tygodni, to test wyjdzie pozytywny o każdej porze dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×