Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawsska

Po czym poznać kryptogeja???

Polecane posty

Gość jacek1982
no co tuczniki znowu tyracie szczuple laski hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NFBXDSYHDB
VC DNVD HJV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bghvfg
pedałom podobają się dziewczyny podobne do facetów : krótkie włosy, szerokie bary, 40 w bicku, brak cycków itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bghvfg
p.s niektóre dziwne historie pisze się dla polewki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami się zdarza
kryptogej ciągle zerka na innego faceta, zafascynowanym wzrokiem, tak jakby zerkał na ładną dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami się zdarza
i ma od tego maślane oczy. lubi również ocierać się o facetów w niedwuznaczny sposób, czyli zachowuje się jak typowy pedzio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami się zdarza
p.s. hehe oczywiście jestem hetero, ale kiedyś kolega z warszawy który wygląda jak pedał, miał sytuację w której przystawiał się do niego pedał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedalpedal
ahaha jasne. dla was jesli ktos jest bi to tez pedal? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam lepszego forum
jak jest tak bardzo zadbany az budzi watpliwosci ;) jezeli ciuchy ma swietnie dobrane i swietnie na nim leza, widac ze ma wyczucie stylu to jest duza szansa ze jest gejem albo i kryptogejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KulfonCiZeMnieWyroslo
Znam trzech. Numer 1 to prezenter tv Krzysztof I. 2. Razem trenowaliśmy sztuki walki. Lubił sie ściskać na powitanie, przechwalał sievkchankami odmiennej płci. Byli czuć ze z nim jest cos nie hail Hitler. 3.Kochanek mojej ex kobiety. Wypacykowany:garniturki, jasne,stroje, kwadratowy czasomierz, mokasyny, ruchy kobiece, czuły, nadwrażliwy itp. żonaty, niezbyt lubił sex, schlebiała mu młoda d**eczka,(32 lata młodsza) a koledzy go i tak mieli za geja. Zwodził ją kilka lat ze,żonę zostawi, ale siedzi z nią,do dzisiaj. Kryptogejem jest ten kto buduje swój wizerunek heteryka na siłę. Nam, facetom nie jest to.potrzebne, albo sie czuje testosteron, albo nie i żadne zabiegi tego nie ukryją. NIC NIE MAM DO GEJÓW. Takie,zachowanie powodowane jest brakiem akceptacji siebie i wstydem przed otoczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem gejem i nie uważam, ze należy tego faceta zrozumieć. Postąpił podle, wykorzystując niczego niewinną kobietę, aby zataić swoją orientację, nie dając jej nic w zamian i o niczym nie informując. Zniszczył jej marzenia i przyszłość. Jak można go zrozumieć ? Też jestem gejem i nigdy bym tak nie postąpił, choć doskonale wiem, że życie z łatką pedała w naszym kraju łatwe nie jest. Ale to nie powód, żeby krzywdzić innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andreea43
Byłam 12 lat żoną takiego..parazyta! Kryptogej ma tak zwanie dwie natury-jedna na zewnatrz czyli milego sympatycznego faceta ktory potrafi byc bardzo ujmujacy,a w domu obojetnego – takiego ktory swoja natue seksualna ukrywa poprzez odzialowywanie na psychike partnerki w sposob destruktywny Najgorzej jest jak pracuje z facetami , wtedy nie da sie wytrzymać w domu. Zmienia sie o 180 st. robiąc krzywdę psychiczna i blokady dyskredytując kobiecość ,jak również jej wartość.Uważam, ze kryptogeje są najgorsi bo dla własnych ukrytych seksualnych potrzeb niszczą i krzywdzą kobiety -swoje świadomie wybrane partnerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam kolegę , który był bi i miał zonę i dzieci. Kiedyś zaimprezowalismy na cała noc, wycieczki z knajpy do knajpy i wtedy zwierzył mi się ,ze bardziej lubi facetów niż kobiety. Był normalny i w życiu niedomyslilabym się ze taki był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:11 Fajnie, że masz takie poglądy ;) Życzę Ci dużo szczęścia. X Mój znajomy jest kryptogejem. Wchodzi w związki z kobietami, ale po pijaku przystawia się do kolegów. Jeśli ożeni się z którąś to to będzie s************o. Rzeczywiście potrafi być zimny. Parę związków już mu się przez to rozleciało. Zastanawiam się kiedy przestanie robić wszystkich w hooja i się ujawni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z facetem i podejrzewam że jest bi. Jak mogę to rozpoznać? Podpowiedzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spytaj się kto robi lepszego loda kobieta czy mężczyzna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzałamka
Kiedyś miałam takie podejrzenia odnośnie męża, bo w trakcie seksu włączały mu się jakieś takie pojękiwania falsetem i też namawiał mnie na seks analny ale ja się nie zgodziłam. Jak mu zwróciłam uwagę to popiskiwanie to przestał a teraz to jest taki macho, że gwoździa w dupę nie wbić. A seks? Najlepiej na śpiocha bez udziału mojej świadomości i 5 minut. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jęczał falsetem to może kastrat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzysio I.? Serio??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzysio I. z tv - SERIO - a co nie widać? :-D Im starszy, tym młodszy itd... Poza tym żona się zorientowała i go wyjumała z chaty. :-D Miałem kolegę, co się ukrywał. Opowiadał (w wojsku) o "tajemniczej Annie" która nawet mu listu nigdy nie wysłała, a jak dostał od matki, mówił że od niej. Był dosyć przystojny, jakby był hetero, miałby prawie każdą, ale wolał chłopców. Teraz ma zonę. Po wódce rozmawiałem z nią i ona się mi pytała czy nie ma za dużych piersi i zbyt szerokich bioder, bo Wojtasowi to sie nie podoba. Kobita jest jak Gina Lolobrigida! Esencja kobiecości, trochę mi było głupio, ale powiedziałem że ma "taką figurę" a Wojtek zawsze wolał wieszaki (skłamałem, a co? miałem powiedzieć że jest gejem?). Smutne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Należy rozróżniać gejów od takich co byli wychowywani bez męskiego wzorca (JAKIEGOKOLWIEK!!!). Jak sama kobieta wychowa syna, to pożal się Boże.... Porusza się, wysławia i siedzi jak kobieta, ma takie ruchy i jest bardzo "emocjonalny". Sporo zachowań kobiecych ma (bez urazy - to do kobiet). Facet to facet a taki to nie wiadomo co - taka Trzecia Płeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JesusMAryja
Do wypowiedzi KulfonCiZeMnieWyroslo Kolego! chyba znam tego kryptusia, o którym piszesz. Z Poznania jest? Jeśli tak, to inicjały WS, prawda? Używał dużo zdrobnień, ugłaskany, miły przyjemniaczek z bródką. Zawsze odprasowany, w gangu albo lekkim białym polo i takimi samymi portkami. Pracował w budownictwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evitapieron
Mam takiego kierownika. Pachnący na maxa, kobiece ruchy, pseudo uwodzicielskie spojrzenia, ale z jednym podobnym sobie kolegą, zachowują,sie jak geje. Facet poza tym jest mobberem. Nienawidzi kobiet. Lubi je dręczyć, kawal sfrustrowanego gada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małek Srałek

Miałam to samo, dzwońcie pogadamy 510090994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek

Zajada palcem oranżadę w proszku i ma kolegę z Gruzji Makał Nawardze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hetero

Po tym poznać, że ma kolegów z całego świata, np. z Japonii ...ama Otakiego, z Gruzji Makał Nawardze czy z Meksyku Ma... Posampas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×