Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dkdheuimdff

szybki przepis na cos słodkiego

Polecane posty

Gość dkdheuimdff

znacie jakieś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółtko i cukier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swirowatalola
kisiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukier, troszke masla i platki owsiane albo jak kto woli wiorki kokosowe - podsmazyc na patelni, az sie cukier troche skarmelizuje. mozna podawac jako posypke do lodow :) sprawdzone, wielokrotnie chwalone, pycha :) a, mama mojej przyjaciolki posypuje tym podobno ciasto, ale nie znam szczegolow. samo tez oczywiscie mozna jesc :D mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jest dużo truskawek, możesz z nich skorzystać. Upiec biszkopt, ubić bitą śmietanę, albo zrobić masę budyniową, dodać truskawek i zrobić tort, albo nawet bez masy, a truskawki na biszkopcie zalać galaretką. Możesz zrobić mus z truskawek, dodać do niego cukru żelatyny (rozpuszczonej), możesz dać jogurt naturalny, wstawić do lodówki i podawać z bitą śmietaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokoko... zalezy, co sie rozumie przez "szybko" :) biszkopt w porownaniu do piernika to faktycznei szybko ;) btw smaku mi narobilas na taki biszkopcik ze smietanowym czyms i truskawkami :P a piekarnik mam niesprawny 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zrób te truskawki, jak ptasie mleczko. Mozesz to polać potem sosem z truskawkami w miodzie. :D Pyszotka :D. A zawsze możesz kupić herbatników, albo biszkoptów (tych podłuznych) i na nie wyłożyć krem i truskawki, potem zalać galaretką :D Bez pieczenia a pyszne :D. Ja piec nie lubię, więc przyznaje się, ze robie z gotowych biszkopcików :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, ale to trzeba godzinami czekać, żeby galaretka najpeirw ostygła, potam stanęła, to nie jest szybko :( mnie jak najdzie na słodkie, a nie mam nic gotowego, to robię kogiel-mogiel z dwóch jajek (2 żółtka i jedno białko mikserem), dzielę na pół, do jednej filiżanki daję kawę rozpuszczalną a do drugiej kakao i mam dwa pyszne desery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kup w sklepie
Piernik Ketrzynski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojka
na galaretke aby szybko stężała jest następujący sposób: Galaterkę zalewam1 szklanką goracej wody, dokładnie mieszam do tego dodaje 1 szklanka kostek lodu . Galaretka robi sie natychmiast. Inny podobny, to wkładam szklanke wody do zamrażarki i schładzam porządnie. reszta j.w :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja koglu moglu nie jadam. :) To co napisałam nie ma być sztywne, ma mieć konsystencję musu. Czekasz około godziny, dwóch. Zawsze można wsadzić do zamrażarki, bo to nie jest ciepłe, więc nie trzeba czekać aż ostygnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Słodka chwila, albo bajkowa chwila... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozgrzewasz masło na patelni, na to rzucasz rozkrojonego wzdłuż banana (albo dwa), obsmażasz, następnie polewasz całość łyżką miodu (albo dwiema), znowu smażysz i na koniec posypujesz całość łyżką wiórków kokosowych (albo dwiema). Zjadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serniczek
ucierasz kostkę sera z jogurtem i cukrem (wszystko zimne) dodajesz żelatynę szybko i smacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka12215
JA zawsze robię tzw. cukierki na łyżce...xd W malutkim garnuszku roztapiam masła z 3 łyżki dodaje cukru i trochę mąki, ale nie za dużo, bo się robią krupki...;/ I gotujesz^ aż Ci się zrobi takie złociste coś ( bo nie umiem tego inaczej nazwać...) i bierzesz na łyżki, następnie wkładasz do zimnej wody w misce i robi ci się wtedy złoty cukierek, bez sztucznych barwników...; D ( Ale pamiętaj wyciągnij jak najprędzej z miski z wodą,bo się roztopi i będzie po cukierkach) ! Smacznego !!! ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepis na szybkie ciasto tortowe bez gotowania: na blache do pieczenia ulozyc herbatniki, posmarowac calosc krowką z puszki o dowolnym smaku, przykryc druga warstwą krówki albo juz nie, ubic na gesto śmietanke kremowke i posmarowac na wierzch na smietanie można zrobic esy floresy z czekolady plynnej lub przyozdobic czymkolwiek innym np. posypką, owocami. gotowe do jedzenia, nallepsze na drugi dzien gdy harbatniki zmiękną wstawic do lodówki smacznego. można wyłożyć pol blachy tj. tyle ile mamy herbatników. to robia moje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam,
kawę z piankami Marshmallows mmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga222
zrob nalesniki i do tego nutelle pyszkota. albo cukier i do tego cytryna i na patelnie potem do zamrazarnika i sa lizaki.. mysle ze pomoglam papa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babka na medal
kruche babeczki z bitą śmietaną wymieszaną z galaretką , pokrojona w kosteczki i na wierzch owoc(truskawa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na bardzo szybko
to ugotuj budyń czekoladowy!Zrób wszystko tak jak piszą na opakowaniu i dodaj jeszcze kogel mogel z 3 żółtek.Wlej do pucharków,ostudź i polej roztopioną gorzką czekoladą i posyp płatkami migdałowymi.Szybko i smacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpyszniejszy deser to
truskawki z galaretką,bitą śmietaną , posypane wiórkami kokosowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatjednejnocy
kisiel instant ananasowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armani Code
składniki: - płatki kukurydziane lub 'dmuchany' ryż - czekolada czekolade rozpuscic w garnku (najlepiej w kapieli wodnej) jak troszeczke ostygnie ale nadal bedzie plynna wsypac platki albo ryz, dokladnie wymieszac zeby byly ladnie obtoczone w czekoladzie i niech zastygnie. baaaaaardzo dobre :) mozna poczekac az zastygnie i dopiero ta zastygnieta mase pokroic nozem na male kawalk a mozna juz po obotczeniu platkow lub ryzu podzielic na male kawalki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz321
Pączuszki ;) Składniki: 3 jajka 1/2 szklanki cukru 2 szklanki mąki tortowej 3 łyżeczki proszku do pieczenia 1 serek homogenizowany waniliowy Jajka ubić z cukrem na gładką masę, dodać pozostałe składniki i dokładnie wymieszać. Masę nabierać łyżką i wykładać na patelnię z rozgrzanym olejem (formować kulki wielkości orzecha włoskiego). Smażyć na średnim ogniu, przy dużym pączusie w środku mogą być surowe, a na zewnątrz się przypalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczki babeczki
babeczki Dr. Oetkera - 5 min przygotowania i 20 min pieczenia szybko i sa pyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxymonium
Mam świetny przepis na swoim blogu pod hasłem Karmelowa pokusa :) Naprawdę niebo w gębie, wczoraj jeszcze w nocy objadałam się tym cudem w łóżku :) adres do bloga: http://maxymonium.blogspot.com Ogromna prośba! Jeżeli możecie, dodawajcie się do obserwatorów bądź piszcie komentarze, wtedy będę mieć jakieś rozeznanie ile osób mnie podgląda, a co za tym idzie wreszcie uda mi się spełnić marzenie o stworzeniu konkursu kulinarnego, ale do tego trzeba mieć odbiorów! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×