Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
edga

Kobietki, pomóżcie początkującej tipserce...proszę...

Polecane posty

Kobietki! Oglądałam wasze forum dotyczące zakładania tipsów i sporów odnośnie kursu ( typu czy iść czy nie iść, co lepsze) i muszę wam powiedzieć że ja własnie taki kurs stylizacji paznokci skończyłam...ale tak naprawdę niewiele po nim wiem...Tzn. nauczycielkę mieliśmy bardzo wykwalifikowaną, ale nie była w stanie nauczyć nas wszystkiego...Dlatego piszę do was bo ostatnio szlag mnie trafia z bezsilności... otóż chciałabym sobie zrobić french, a w okolicach lini usmiechu wstawić kilka mini cyrkoni...i...nie mam pojęcia jak mam to zrobić? Na kursie uczyli nas tylko jak zakładać bez zadnych ozdób Nie mam więc pojecia co najpierw robię czy białą końcówkę a potem żel przezroczysty i na to cyrkoni? Czy odwrotnie? Czy cyrkonie też spiłowuję, bo odstają choć kupiłam najmniejsze dotępne na allegro Pomóżcie proszę i napiszcie jak krok po kroku obchodzić się z żelem gdy się chce coś takiego wykonać?? ile wtedy kłaść warstw? Jaki i czym nakłada się brokat, żeby się w grudki nie sklejał. Liczę na was....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×