Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rotaria

Odkupię wózek STOKKE

Polecane posty

Gość alycja
ja też szukam stokke całego kompletu w kolorze olivka, ale cieżko bardzo. A Tobie sie udalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alycja
czuje, że i mi nie pozostanie nic innego, byla super okazja na allegro moj kolor ze wszystkim za 2500 ale myslalam ze to jeszce za wczesnie na wozek a teraz niestety nie ma nic. Dzis ebaya niemieckiego dorwalam cos jest moze tam mi sie uda. pozdrawiam a jak u nas z parasolką, adapterami, plecalkiem są dostępne i jesli sie orientujesz to jakie sa ceny. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceny w Polsce trochę wyższe niż np. w Niemczech. Śpiworek do spacerówki u nas kosztuje 380 zł a w Niemczech 99 euro. Przy niskim kursie jest kilkadziesiąt złotych róznicy. Za to wózek kosztowal 1100, wiec wyszedl mniej więcej tyle samo co u nas. Wyposażenie podstawowe jest takie samo, czyli folie przeciwdeszczowe, moskitierka i kocyk. Jeśli zamawiasz na allegro to zamów odpowiedznio wcześnie, bo często sa to wózki z USA i czeka się na nie około 2 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbkjnkj b
Boże, jaki dziwny wózek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alycja
Rotaria a jestes zadowolona z zakupu? Jak siś sprawuje? Mój mąż twierdzi ze jest sztywny czy to wada czy zaleta? tp moj pierwszy w zyciu wozek dlatego pytam. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie nie jeździ, bo czeka na głównego użytkownika, natomiast mam dwie znajome które mają te wózki i są bardzo zadowolone. Jedna mieszka na starym mieście (brukowane ulice) i sprawdza się znakomicie. Jak zaczniemy wyjeżdżać w teren napisze Ci jakie wrażenia. Mam nadzieję, że to będzie szybciutko bo na piątek mam termin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alycja
Trzymam kciuki za szybkie i sczęśliwe rozwiązanie. Będe czekała na relacje z pierwszej wycieczki nowym wózeczkiem. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×