Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam wyrzuty sumienia

czy prawie rok karmienia piersia to duzo????

Polecane posty

Gość mam wyrzuty sumienia

dzisiaj odstawilam swojego synka od piersi. karmilam go 11 i pol miesiaca. Maly zacza mnie gryzc, poza tym mialam juz dosc. zaraz po slubie zaszlam w ciaze, urodzilam coreczke, karmilam ja 16 miesiecy, musialam odstawic bo bylam w nastepnej ciazy...i tak juz prawie 4 latka. zmeczylo mnie to...ale gryzienie przez synka piersi to pretekst...tak naprawde chce troche schudnac...poczuc sie kobieta...zadbac o siebie...bardzo kocham moje malenstwa i mam wyrzuty sumienia, ze puki mam mozliwosc to powinnam go karmic jak najdluzej...ehh czuje sie jak bym go krzywdzila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzz
nawet tak nie mów:) dałaś dzieciom już naprawde wiel.Teraz czas na samą siebie:) a po roku pokarm ma już naprawde niewiele wartosci.Dla mnie jesteś normalnie wzorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wyrzuty sumienia
dzieki za slowa otuchy...do tego moj synek ma problemy z niska waga. zauwazylam, ze jesli zastapie karmienie piersia innym posilkiem, czyli np na noc kasza manna na mleku mod. to jego waga troche wzrasta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja karmiłam równo półtora roku-uważam,że przesadziłam lekko ;-),ale było to wygodne i zawsze "na miejscu". Gdybym miała jeszcze kiedys dziecko,to myslę,ze 6,7 miesięcy wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezczyzni kochaja zolzy przecz
10 miesiecy gora rok Nie martw sie nie robisz mu krzywdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzz
czyli będzie to korzysć obopólna:) Chcialabym karmić tyle co ty a ty masz wyrzuty sumienia:)Poczytaj,naprawdę taki pokarm po roku ma niewiele składników.Synek może sie nie najada.Nie martw się,bo nie masz czym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzz
ps W ŻYCIU NIE DAŁABYM RADY BYĆ W CIĄŻY I KARMIĆ Z 5 LAT POD RZĄD!!!!!!!!!!!!!!!! ode mnie masz medal kochana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnnnnnnnn
6 miesiacy wg mnie to norma a nie rok!! Leniwe matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzz
no iwdzisz ty masz wyrzuty sumienia a teraz sie dowiesz,ze po prostu leniawa kobieta jesteś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wyrzuty sumienia
no tak...z boku moze sie to wygladac tak: nic nie robi tylko cyca daje...ale to naprawde meczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow! naprawde jestes twarda! i powinnaś być dumna z siebie - mój Synek ma 4 i pół miesiaca i już marzę o tym żeby Go odstawić ;-) podziwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maly sam sie odstawil jak skonczyl 4 mc, poprostu odrzucil piers, na poczatku cierpialam ale teraz jest ok. jestem juz na diecie i waze po 2 tyg 3kg mniej czyli 1 kg mniej niz przed ciaza:), do tego lato idzie wiec poszlam na solarium - super czuje że odrzyłam. nie miej wyrzutów - dalas dziecku duzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam...
rok to w sam raz! mówi się że przez rok życia pierś jest dla dzidziusia a potem dla tatusia :))) Dałaś dzieciom bardzo dużo ja niestety karmiłam może z miesiąc bo miałam pewne problemy:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×