Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

messina

Jestem w ciąży,chcesz to zajrzyj

Polecane posty

Ja nie wiem czy moja sytuacja jest taka tragiczna,już do niej się przyzwyczaiłam,chcę poprostu się wygadać i zaczerpnąć opinii kogoś obiektywnego.Mam 18 lat w grudniu konczę 19.Jestem w 2 miesiącu ciązy z chłopakiem którego kocham,z którym jestem juz 4 lata a który ma 23 lata.Właśnie skonczyłam szkołę,zdałam maturę i zawsze marzyłam zeby wyjechać do Warszawy na studia,lecz to mi chyba nie bedzie dane.Nie powiedziałam jeszcze rodzicom,boję się,może nie tyle że się boje a wstydze się...Czuje ze ich zawiodłam bo zawsze na mnie liczyli.Oni również mnie poczeli wczesnie,moja mama z tatą mają 37 lat.Dlatego również jest mi tak wstyd bo oni nie chceli zebym ja miała tak samo cięzko jak oni.Jest mi również wstyd otoczenia i reszty rodziny:spojrzeć w oczy dziadkom,bratom którzy tak na mnie liczyli.W tych czasach gdy dziewczyna zajdzie w ciąze to jest coś dziwnego.Wszyscy wytykają paluchami. Moj nazwijmy go Zenek:) jest chłopakiem odpowiedzialnym,jego rodzina jest dość majętna i zawsze mielibysmy gdzie mieszkać,a za rok mieli mu budować dom.Zenek również ma dobrą prace,moi rodzice go lubią.Tylko boję się bo ojciec jest porywczy,nie wiem jak zareaguje,chociaż z jednej strony byli w gorszej sytuacji i powinni mnie zrozumieć. Pewnie napisałam chaotycznie,jak tak to przepraszam.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wyglad ato tragicznie
oczywiscie moze byc klopotliwe i tyle tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia synusia 000
Rodzicom powiedziec musisz,innej opcji nie ma:-( Mam nadzieje ,ze przyjmą te wiadomosc w miare dobrze bo ,nie oszukujmy się, bedzie to dla nich szok,bez wzgledu na to,czy mieli Cie wczesnie czy nie. Napisze jedno,cokolwiek sie stanie, masz teraz myslec o sobie i dziecku!!!! Wiem,wiem, dla kogoś może "puste słowa", dla Ciebie wazna instrukcja;-) jak urodzisz,zrozumiesz:-) Gorąco pozdrawiam🖐️i zyczę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz jak najszybciej rodzica.... Nie ma co zwlekac. Im dluzej tym ogrzej. Dbaj teraz o siebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia synusia 000
Ale przypuszczam,że Zenek wie o ciąży? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia synusia 000
messina- czasem załuję,że nie miałam dziecka bedąc w Twoim wieku:-) dzis mam 31, małego brzdąca i zero cierpliwości:-( To tak na pocieszenie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiunia...
Nic się nie martw!!! jakoś to będzie, a dobre strony tego to sa takie że szybko odchowasz i bedziesz się cieszyć życiem a studia można przecież kończyć mając lat choćby 30. Nie wydaje mi się, że \"w tych czasach gdy dziewczyna zajdzie w ciąze to jest coś dziwnego\" według mnie mając lat 18 to nic dziwnego to nie jest, no chyba że mieszkasz w małej miejscowości no to może tak. Teraz pomyśl o dziecku, nie denerwuj się bo to i tak już nic nie da. Ciesz się życiem bo szkołę masz już skończoną, maturę zdaną i jest OK. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wie,wie jego rodzina też wie,napierają na mnie zebym ja teraz powiedziała rodzinie,ale ja po prostu nie potrafię... Zenek jest szczęsliwy,bo zawsze chciał mieć dziecko,ale ja za bardzo nie chciałam, dopiero po studiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzie dobrze
a zenek ma studia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia synusia 000
Tak,po studiach,potem po 'dorobku',potem jeszcze cos i okazuje sie ,że dzieci brak:-( Wy juz macie rodzinę,w pewnym stopniu,stworzoną i niech Wam bedzie jak najlepiej:-) Lepiej miec wczesniej niż nie miec wcale a chciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W małej miejscowości nie,100tys mieszkańców.Tylko teraz,jest pogoń za pieniądzem,kobiety zachodzą w ciąze w wieku 30 lat bo chcą do czegoś dojść w życiu.A ja?Boje się ze nic nie osiągne,że bedę zależna od męza...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiunia...
teraz dużo mam studiuje i wychowuje dzieci, a Ty masz młodych rodzicw to może będą mieli jeszcze siłę Ci pomóc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia synusia 000
dziewczyno,głowa do góry:-D Wpisuj sie na topik "styczeń 2009" (bo tak mi wychodzi)i przezywaj radośnie ten piekny okres w zyciu! Bo po urodzeniu juz tak spokojnie nie bedzie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i pisać na tym temacie bez wykrzykników,bo juz ktoś tam mnie wyzywa od debilek ze 2 tematy załozyłam,a one same tak się załozyły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak myślicie czy nie jest bez sensu iśc na studia nawet zaoczne w mojej miejscowości od października?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia synusia 000
Ale niech Cie nie obchodzi pogoń za pieniadzem, bedziesz fajną mamą a facet niech na Was robi;-) . Takie rodziny tez są. U mnie tez robił mąż a ja siedziałam w domu, teraz ide do pracy ale dziecko już odchowane:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moge wiedziec jaka metoda antykoncepcji was zawiodla? Bo z pierwszej Twojej wypowiedzi i z tych pozniejszych wywnioskowalam ze to hmm nieplanowana ciaza... Nie musisz na to odpowiadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idz na studia. Moja siostra jezdzila z dzidziusiem w brzuszku na studia 50 km od swojego miejsca zamieszkania:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia synusia 000
jak masz taką mozliwośc to idz!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadna.Po prostu mój Zenek robił kiedyś badania i wyszło że jest bezpłodny.A jednak wyszło ze jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia synusia 000
:-D :-D :-D Dzisiejsza technika;-) Tysiace małżeństw Wam zazdroszczą teraz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czy to nie jest ciężko?W ciązy chcę się spać,bolą nogi i w ogóle cięzko brzuch nosić ze sobą to nic przyjemnego:D A nikt na uczelni nie patrzy krzywo na taką dziewczynę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia synusia 000
Oczywiście usmiechy dla "techniki",nie dla sytuacji🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam was ale jestem już spiąca,ale i tak dziwię się ze do tej pory wytrzymałam bo ostatnio to o 22 chodzę spać;) Pozdrawiam was serdecznie i dziękuję wszystkim którzy dodali tu swoje choć jedno maleńkie dobre słowko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie że jest ciężko
ale zazwyczaj w ostatnim miesiącu :) Nie martw się, naprawdę. Ciąża to nic strasznego. A jak będziesz spać, to się ciesz - czas szybciej zleci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia synusia 000
Pewnie po urodzeniu jest ciężej;-) wbrew pozorom. Brzucha nie ma,bolacych nóg też, ale jest ktoś, kto bedzie najwazniejszy dla Ciebie,uwierz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
messina i tak masz lepiej niż ja. Jesteśmy w podobnym wieku (jestem starsza o 5 dni :P ) a mam już 3 miesięczną córe. Też jestem z facetem długo, znamy sie od 3-4 lat, jesteśmy ze sobą jakieś 2 i pół. Też nie wiem czy pójde na studia w tym roku, ale ja mam gorszą sytuacje materialną niż Ty, poza tym mój facet jest w moim wieku (starszy o 9 dni) :) . Nie jest źle, głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory, pomyłka, myślałam że jesteś z 19 grudnia(źle przeczytałam, ja jestem z 14 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×