Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość micha66

Jakie dodatki do tej sukienki????

Polecane posty

Gość bylbyl
swiecace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamerka
Warto przełamać czerń i biel czerwienią albo różem ale delikatnie klasycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micha66
Dzięki dziewczyny za odzew :) podoba mi się pomysł z czerwonymi koralami :) ale tylko korale?czy bransoletka też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wudaje mi się ze wystarczą same korale, bo z reguły kulki sa dosyć duze (i to chodzi), a gdyby do tego była jeszcze branzoletka mogłoby to być przeładowane nieco. Do tego usta na czerwono i cacuszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micha66
salsera a co myślisz o fioletowym lub pomarańczowym kolorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gresso
i do do tego czerwone buty.... wtedy torebka biała lub czarna fajnie będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy kolor będzie dobry najładniej będzie jeśli to będzie żywy kolor jeśli fiolet to bardzo mocny. pomarańcz także fajnie:) czerwień turkus trawiasta, zieleń, kobalt. tylko pamiętaj makijaż nie w kolorze dodatków (paznokcie mogą być ale czerwone buty torebka korale i czerwone usta nie!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micha66
bardzo wam dziękuję za propozycje🌻 niestety,turkus to nie mój kolor :(,myslałam o pomarańczy-korale i bransoletak+torebka(ale całkiem spora,bo ja duża kobieta jestem).Co wy na to ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 letni synio
ja bym wrzuciła dwie bransoletki na rękę, białą i czarną i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmenn
czerwone korale beda niewygodne przy tanczeniu:) a to w koncu poprawiny. ja bym poszukala czerwonych koralikow takich na szyje dwa razy obwieszane delikatne . do tego jakies kolczyki w tonacji pod kolor koralikow. ladnie tez beda wygladaly takie delitakne korale zolte do tego jakies bialo zolte kolczyki i biala bransoletka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micha66
carmenn-nie mam przekłutych uszu...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmenn
biale lub czarne korale nie przelamia monotoni. musi byc inny kolor zeby nadalo to pewien smaczek sukience

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micha66
no właśnie :) i myślę nad pomarańczowymi dodatkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylista
Nie słuchaj tych rad. Sukienka jest dostatecznie strojna i wyrazista. Kolorowe dodatki to jest zdecydowanie zły pomysł - powstanie z tego krzykliwa mieszania. Do dużych, wyrazistych graficznych wzorów dodatki powinny być drobne i nie wnoszące dodatkowego koloru. Czarne koraliki ew. aksamitka. Ew metalowe kolczyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micha66
stylista-chyba nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie ze stylista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie ze stylista
Żebyś nie wyglądała jak choinka. Pamiętaj, że skromna elegancja jest zawsze w modzie. A przesada może wszystko zrujnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmenn
a co ja pisalam. ze te korale w kolorze musza byc z tych drobniutkich . natomiast gdyby zostawila sama sukienke tak jak jest to brakowalo by tego czegos. tego co ja ozywi w subtelny sposob. jesli nie masz przebitych uszu to delikatna bransoletka i bedzie gicio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micha66
carmenn-czyli sama bransoletka :) a możesz mi podsunąć jakiś pomysł?z czego,jaki kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmenn
jak na moj gust to faktycznie czerwiny pasuje co zreszta widac bo na zdieciu jest czerwona metka i ladnie sie komponuje tak samo jak pomaranczowy. ja bym postawila albo na czerwony albo na zolty. dlatego ze jest subtelniejszy od pomaranczowych dodatkow . korale na szyje delikatne tak samo jak bransoleta . w sklepach teraz albo na jakichs placach jesli masz kolo siebie jest ogromny wybor ozdob ktore sa ardzo ladne a przy tym w oryginalny sposob robione i niedrogie. ja mam tez bialo czarna sukienke podobny kroj tlyko ze zwiewna typowo letnia i tez zaklada do niej korale zolte takie plecione na przemian ze szklanymi malymi kuleczkami. bardzo ladnie to wyglada. i kolczyki zolto biale a bransolete w zaleznosci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmenn
bransolete mam bialo zolta aby do innej sukienki pasowalo rowniez.ale ja akurat kupilam w bridget w galerii i byla cholernie droga ale dlugo bedzie sluzyc i pasuje do wiekszosci letnich rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×