Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość angelika15.89

na wesele moze byc?

Polecane posty

Gość angelika15.89

Mam mały problem, bo nie jestem pewna co do tej sukienki, jakie dodatki będą pasować. Jest ona juz na przebranie na wieczór, wczesniej mam inną różową. Ta wieczorowa wygląda tak: http://www.wrzuta.pl/obraz/r2qcKeFKHB/phpthj8htam beda pasowac do niej czerwone buty i czerwone dodatki ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jasne co czerni pasuje
kazdy kolor ale czern z czerwienia troche oklepane, aczkolwiek eleganckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika15.89
Własnie może i oklepane ale jest mimo wszystko eleganckie:) Poza tym ewentualnie moge ubrać czarne buty do tego i mam taka mala złotą torebke nie wiem czy to nie bedzie lepszym rozwiązaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika15.89
NIe dodalam, bo moze na zdjeciu nie do konca widoczne na gorsecie sa zlote ciapki czy cos takiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ws
ale brzydka :] jak juz zlota torebka to tez zote buty, tylko nie jakies tandetne. nie dodawaj jednej zlotej torebki bo to bedzie tandetnie wygladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika15.89
nie każdemu musi sie podobac:) Teraz nie nosi się juz torebki dopasowanej do butów to było modne moze z 5 lat temu. Więc jesli byłaby już złota torebka to może jakies złote dodatki. Ewentualnie czarne buty i czarna torebka tylko dodatki zlote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jasne co czerni pasuje
o wiesz co moim zdaniem by było lepiej Czarne buty Złota torebka np kopertówka i takie złote wiszące długie kolczyki zadnych innych dodatkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika15.89
Właśnie też mam zamiar tak właśnie zrobić. Bo mierzyłam do czarnych butów i naprawde ładnie wygląda. A torebka też swietnie sie prezentuje. W ogóle to ta sukienka na zdjęciu nie wygląda tak ładnie jak w rzeczywistości, jest opuszczana na ramiona, póżniej można to podnieść do tańczenia. Pozatym częśc gorsetowa jest dopasowana a dół jest mocno rozszerzany i podniesiony jak bombka:) Więc chyba zrobie tak jak mówisz:) Kupie jeszcze jutro jakieś ładne długie kolczyki i tyle dodatków, ew jakąś bransoletke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalima
czarny na wesele? byłam rok temu na weselu.. moja znajoma miała czarną sukienkę i była pod ostrzałem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny jest zawsze modny
i elegancki nie ulegajmy głupim powiedzeniom :O kazdy idzie w tym czym chce i wcale nie na złość nikomu, bez przesady, troche to staroswieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika15.89
i w koncu poszlam również w czarnej sukience z czerwonym szerokim paskiem i dodatkami czerwonymi i musze przyznać, że jak na czerwiec bardzo dużo osób było ubranych na czarno:) Teraz już nie ma czegoś takiego, że nie wypada, że nie pasuje. Trzeba przyznać, że jest to kolor najbardziej elegancki. Poza tym mi czarny najlepiej pasuje a nie jakis tam żółty czy niebieski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdiouef
i czemu robisz te chujowe buźki ":)" jak jakaś debilka skończona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala79
Moim skromnym zdaniem, czarny nie nadaje sie na wesele, a ta sukienka wogole jakaś taka...przestarzała, jak z lat 90, nieciekawa. Preferuje sukienki proste, ołowkowe z klasa. Zalezy też ile masz lat, chyba ze 15 to bedzie Ci pasowac :) Ja z pewnoscia bym jej nie założyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika15.89
Jak Ci to tak bardzo przeszkadza to nie czytaj, ew nie patrz na nie, bo twoja wypowiedź świadczy tylko o braku kultury. Jeśli masz zły dzień to nie musisz sie z tym tak obnosić bo tu nikt nie pisze po to żeby jakieś zakompleksione panienki mogły sie wyżyć i poczuć sie lepiej, że niby "pojechały" po kimś. Jednym słowem jesteś żałosna i możesz dalej używać wulgaryzmów w swoim prymitywnym towarzystwie lub na swojej wiosce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofia1_702
Angelika, pustaku pytasz sie o cos na forum to ci dziewczyna odpowiada i wyraza swoje zdanie. Jezeli tak boisz sie krytyki to po co pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika15.89
zofia1_702 jeśli masz ochotę to możesz swoje dzieci przezywać jeśli je masz lub swoich znajomych jeśli ich masz, chyba że do nich też mówisz pustaku. Po pierwsze odpisałam to do wdiouef a nie do natala79 która faktycznie wyraziła swoją opinie i wcale mi to nie przeszkadza. A ty wyluzuj troche i nie stawaj sie kolejną panienką z okresem przez całe życie. Twoje humory naprawde nikogo nie obchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam same czarne sukienki, mam i bombke i taka olowkawa i jeszcze inna, i zawsze zakladam je na wesela, po prostu czarny mi najbardziej pasuje, raz zalozylam czrna bombke ze srebrna kokardka, czarne buty z dziurka i srebrne dodatki, a raz czarna olowkowa, czerwone buty z dziurka i czerwone dodatki, i wcale nie uwazam ze czarna to nie na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika15.89
To nie jestem sama:) W sumie to najlepiej czuje sie w czarnym i zawsze kupuje czarne sukienki, ew je troche ozywiam dodatkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×