Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość detadeta

gdzie jedziecie na wakacje

Polecane posty

Gość detadeta

z dziećmi, rodziną.... nie mam pomysłu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detadeta
jak tam jest, jeśli chodzi o atrakcje szczególnie dla dzieci 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atrakcje...?a co uwazasz za atrakcje?Bo dla mnie zamknięty teren,blisko woda,duża działka z wygodami,cisza,spokój to jest atrakcja........mojemu rocznemu dziecku wiecej do szczęścia nie trzeba.Starszy ma rower,psa i przyjaciela do towarzystwa wiec i jemu nic nie zabraknie. A my?Spokój,z dala od zgiełku miasta,cisze i świeże powietrze.Brak straganów,bazarów i lunaparków......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detadeta
a cena mniej więcej jaka? nigdy nie byliśmy nad jeziorami, zawsze morze lub góry córka powiedziała, ze jej to wszystko jedno gdzie byle była woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cena....ja płace za domek 8 osobowy z wygodami,teren zamkniety z boiskiem do siatkówki 30m od jeziora 200zł /doba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od preferencji co do wyjazdu. Jedni lubią ciszę inni jak coś się dzieje. Ja należę do tych drugich. Rok temu byłam na Słowacji /Liptovski Mikulas. W tym roku na Węgry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie jestem za miejscami gdzie coś sie dzieje,ale nie tym razem.Córa jeszcze za mała,my wykończeni w tym roku i planujemy naprawdę odpocząć. Co roku wybieraliśmy sie nad morze,i młody miał frajdę i my,ale teraz stawiamy na całkowite LENISTWO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babki
w gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×