Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość motyl ona20

pytanie odnosnie perfum , JAK MYŚLICIE?

Polecane posty

Gość motyl ona20

czy perfumy w perfumerii np douglas są naprawde oryginalne? czy są trwałe ??? jeszcze nigdy niekupowalam takich perfum czy są warte ceny mam juz upragniony zapach (hugo boss femme) jest super , ale niewiem czy go kupic 50ml kosztuje 200zł OPŁACA SIE????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyl ona20
CZY NAPRAWDE warto kupic takie perfumy? (z perfumerii) ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyl ona20
do tej pory uzywam zwykłych wód toaletowych ale chce wreszcie miec cos konkretnego doradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilililili
mam te perfumy,sa trwałe ale lepiej kup przez intenet bedzie taniej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyl ona20
przez internet wiem ze taniej , ale czy na allegro sa one oryginalne czy moze podróby ??? dla spokoju wole dołozyc i kupic w perfumerii ile godzin pachną na skórze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dka
też mam te perfumy, jestem całkowicie zadowolona, nie wiem ile na skórze pachną bo mój nos sie za szybko przyzwyczaja i po kilkunastu minutach juz ich nie czuje, ale jak wącham ubrania to jeszcze nastepnego dnia pachną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilililili
ile godzin to nie liczyłam:-) poprostu długo bo takie badziewne wody toaletowe tylko chwilę,wlosy nawet 2 dni a na ciele czuc je nawet po kapieli,nie mialalm na mysli allegro tylko ceneo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyl ona20
dka , masz hugo bossa femme ???? ???? ???? wlasnie chce go sobie zakupic , podoba mi sie jeszcze cerruti 1881 co prawda najnowszy nie jest ale zapach boski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dka
femme bossa mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dka
tych drugich nawaet nie wąchałam więc nie mam pojęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przez internet to oznacza
"na Allegro"?:O Nie znasz inych źródeł????:O Zawsze kupuje perfumy w perfumeriach, oczywiście że są oryginalne i trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyl ona20
bardzo podoba mi sie ten własnie zapach , kupiłam podróbe bossa ta na mililitry nalewane , ale oczywiscie trwałe nie są :O, wole zainwestowac i miec cos lepszego, dka, a powiedz mi czy na długo ci starcza? , wiem ze to zalezy ile razy sie psikasz ale tak mniej wiecej powiedz mi czy duzo trzeba pryskac zeby PACHNIEC długo ?? ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dka
mam 75 ml, dostałam pod choinke razem z balsamem i żelem pod prysznic :P żel malutki ale ma intenswny zapach i dlugo sie utrzymuje na skórze, a perfum zostało mi sporo, jeszcze z 1/5falkonu a wydaje mi sie że psikam sie często i dużo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyl ona20
----> a przez internet.... wiem ze sa inne ale najpopularniejsze jest allegro i dlatego pierwsze co se skojarzyłam to allegro ale chyba kupie w perfumerii . dka , to idz do perfumerii i powachaj cerruti 1881 (jasno-pomaranczowy) jest poprostu super , te dwa zapachy uwielbiam i zadne inne hugo boss femme i cerruti1881

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dka
ja za uszkami, dekold, nadgarstki i kark za każdym razem, i zostało mi ich sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilililili
kobieto skoro zamierzasz oszczedzac zeby kupic femme to chyba lepiej kupic w perfumerii internetowej.100% orginalne perfumy i czasem 100% taniej.Nie przepłacaj, wszyscy moi znajomi kupują w perfumeriach internetowych wejdz sobie i poptarz na ceny www.ceneo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyl ona20
cerruti 1881 te (to chyba starsza wersja ) kiedys brat przywiózł mi z CZech podróbe cerruti poprostu Z.A.J.E.B.I.S.T.Y zapach , jak bedziecie w perfumerii to powąchajcie , wiem ze to kwestia gustu ale mi sie bardzo podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyl ona20
a czy zakupy perfum na internetowej perfumerii sa bezpieczne ??, chodzi mi o to ze bez zadnych problemów są tu zakupy????? bo ja nigdy nie kupowałam przez internet :( kupuje tylko odzywki do włosów na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyl ona20
powiedzcie mi jak zakupic perfumy na internetowej perfumerii????? czy nikt mnie nieoszuka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilililili
Posłuchaj wejdz sobie na www.ceneo.pl jest to porownywarka cen wejdz potem na perfumy damskie wpisz hugo boss femme i wyswietla ci sie wyniki i ceny.Jest to najlepszy sposob na kupienie perfum za naprawde niska cene i w 100% orginalnych.Ja zamawilam juz 3 razy (kazde perfumy z innej perfumerii) i doszly do mnie w ciagu 3,4 dni,wszystko w jak nalepszym porzadku zapakowane i w 100% orginalne a co najazniejsze duzoooo tansze niz w douglasie czy gdzie indziej.Jak bedziesz potzrebowała pomocy to pisz a postaram sie doradzic i pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyl ona20
lilililili----> wiesz , ja nigdy niekupowałam przez internet perfum , a chcialabym ale sie boje ze wysla mi cos innego niz perfumy, a bardzo chcialabym zamówic sobie oryginalne hugo boss czy zdarza sie ze mogą oszukac na tej internetowej perfumerii ????? http://www.dolce.pl/hugo_boss/boss_femme/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blądynka 222222
motyl ona - ja do www.dolce.pl dzwonię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motyl - ja perfumy kupuję tylko i wyłącznie przez internet. Często są jakieś promocje, gratisy i inne zachęty, zwyczajnie mi się to opłaca. LAcostę swojemu facetowi kupuję zwykle na e-zapachy.pl, za każdym razem przesyłka na czas, perfumy oryginalne, transakcja bezproblemowa. Jeśli interesuje Cię Boss - którego sama też uwielbiam!:) - zajrzyj sobie tutaj http://e-zapachy.pl/advanced_search_result.php?keywords=hugo+boss&osCsid=155a5f439ee1f147753d43e8cde5adb7&x=0&y=0 pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, ja też korzystam z e-zapachy.pl:) Jak dla mnie to znakomita firma. Mają zawsze niskie ceny i według mnie szeroki asortyment, bo jest naprawdę w czym wybierać. Lubię u nich robić zakupy, bo wszystko jest takie przejrzyste i zrozumiałe. Do tego te promocje :) Zbliża się lato, więc i może coś lekkiego na lato znajdę u nich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×