Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wg stanikomanii

okazlo się że mam rozmiar 75K

Polecane posty

Gość wg stanikomanii

a nosiłam, kupowałam - 80 DD najpierw nie wierzyłam, ale co robić. wkurza mnie, ze wiele razy sprzedawczynie jeszcze mi źle radziły i w ogóle wprowadzały w błąd... poza tym nie ma takich rozmiarów (poza jakimś producentem co ma sklep internetowy, melissa chyba i zagranicznymi) - hej... niefajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo chcesz miec ladne cycki i porzadny stanik albo dalej gniec sie w starym. moim zdaniem w bielizne warto zainwestowac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
75K polskie czy brytyjskie, bo to duża różnica? Podejrzewam polskie, czyli okolice brytyjskiego 75G. Wybór masz w tym rozmiarze taki np: http://tiny.pl/kw3n http://tiny.pl/kw3l Sporo z tego do kupienia w polskich sklepach internetowych (Karoline, intimo4you, Peachfield, Avocado, Bellissima), w niektórych miastach też stacjonarnie. Poza tym i niektóre polskie firmy zaczynają mądrzeć i poszerzać rozmiarówkę :) I zapraszam gorąco na Lobby Biuściastych - kopalnia informacji, giełda, gdzie można tanio kupić staniki i dużo więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg stanikomanii
dzieki! już szperałam w necie. po prostu byłam zaskoczona, że mam taki rozmiar, stanikomania po prostu... otworzyła mi oczy. no nie powiem, że zmieniła moje życie, ale uważam, że dla każdej kobiety stanik to jedna z podstawowych spraw. ogólnie... dziewczyny i kobiety - naprawdę, zachęcam - wejdźcie na strony stanikomanii, biuściastych i innych (polecają się nawzajem), które no co tu dużo gadać, uczą kobiety rozpoznać swoje ciało i dobrać odpowiedni sprzęt. a co do staników, marzy mi się taki spontaniczny nacisk nas jako klientki na producentów bielizny - w końcuu, kurcze, mam kaskę, idę do sklepu i chcę ja wydać więc dlaczego producenci i handlowcy nie wychodzą mi na przeciw ? :) co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×