Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aspirant Klopsik kocha mnie

dziecki 1,5 miesiąca lezy na brzuchu i podnosi główkę

Polecane posty

Gość aspirant Klopsik kocha mnie

czy matka ma prawo w takim wieku zmuszac dziecko do podnoszenie główki-leżąc na brzuszku? czy to nie za mała kruszynkaZ trudnością jej to szło,ale mama kazała kilka razy tak jej podnosic aby wzmocnic nie wiem czy kark czy głowe.cholera wie, ale mała nie była zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kładz ja po prostu często na brzuchu, to pozycja zdrowa dla niemowląt ale nie podnoś jej główki, sama powinna cwiczyc, jest jeszcze malutka więc sama musi do tego dojrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aspirant Klopsik kocha mnie
kładła ją na brzuszek i mała sie wkurzała i podnosiła główkę samoczynnie, i opadał i znów podnosiła sama głowkę i znów opadała. I tak kilka sekund do minuty trzymała ją na tym brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie ;) moja w 5 tyg łepek trzymała wysoko leżąc na brzuszku- dzidzius moze jest silny ;) gdyby był słaby to nawet na sekunde głowki by nie podniósł. natomiast zmuszać, pomagac, podtrzymywac itd w tym wieku niemożna !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu dziecko jest silne. Mój synek zaczoł chodzić po łóżeczku i sam wstawać jak miał 6miesięcy i 1 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek jak miał miesiąc to już dosyć długo trzymał głowę. jak tylko odpadł pępuszek to na początku na chwilkę dawałam na brzuszek, potem na coraz dłużej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×