Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kondrad z Zielonej

Co moja zona powiedziala synkowi!!!!

Polecane posty

Gość Kondrad z Zielonej

Niedlugo planujemy leciec na wakacje do Hiszpanii samolotem. Syn ma 5 lat. Nie chce myc zebow, za kazdym razem jak ma myc zeby, to marudzi, buntuje sie, zona byla z nim u dentysty na kontroli i lekarka tez mu wytlumaczyla, zeby myl zeby. Wiecie jaki moja zona znalazla sposob na dziecko???? Wmowila synowi, ze jak nie bedzie myl zebow, to na lotnisku bramka kontrolna go nie przepusci, bo wykryje brod i bakterie. A dzieci, ktore maja brudne zeby, zostaja zatrzymane na lotnisku i nigdzie nie moga leciec. Nie wiem czy smiac sie czy plakac. Syn ma 5 i pol, juz rozumie wiele spraw, ale nie wiem, czy zona nie przesadza z tym oszustwem. Napiszcie co o tym myslicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jednej strony to zawsze jakis pomysl by myl zeby ale jak bedziecie leciec to nie mozecie zapomniec umyc mu zabkow bo moze wpasc w histerie jak sobie przypomnie ze za takie cos nie poleci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kondrad z Zielonej
Tak, syn uwierzyl i slucha sie teraz mamy jak nie wiem, bo bardzo chce jechac na te wakacje. Ale ja sie poklocilem z zona i mam do niej pretensje, ze go tak oklamala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomagam......
moj ma 11 i tez problemy z myciem zebow dentysta mu mowil , ze jak nie bedzie dobrze myl to nie bedzie mial aparatu , i bedzie mial krzywe zeby -- nie pomoglo kupilam w aptece (za rada kolezanki) tabletki , ktore sa rozowe i ktore rozpuszcza sie w wodzie , a potem tym roztworem plucze sie jame ustna -- efekt natychmiastowy , miejsca niedomyte zabarwialy sie na rozowo :D maly nie mial wyjscia , musial czyscic zeby dokladnie inaczej poszedlby np. do szkoly z rozowymi zebami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollllllllllaaaaaaaaaaa
gorzej jak wam zacznie pikac bramka to dzieciak sie rozplacze ze on poleci a wy nie no i wyjdzie ze nie myjecie zebow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przesadzasz
Jak podziałało to dobrze, że go okłamała. Lepsze to niż wmawianie dziecku, że mu w brzuchu drzewo wyrośnie albo coś w tym stylu. Czasem trzeba dziecko okłamać jeśli nic na nie nie działa. Nic mu się nie stało przez to, nie zrobiliście mu krzywdy, więc czego masz do niej pretensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewewe
konrad z zielonej ale jestes ciul, zona dobry wkret walnela synkowi przeciez chodzi o to aby myl zeby, co miala powiedziec, jezeli wczesniej tlumaczono mu ze beda mu sie psuly zeby bedzie mial dziury i bedzie go bolola i nawet dentystka mu tlumaczyla a on nic. ale beton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym............
dziecka nie oklamywala bo jak mu potem wytłumaczycie klamstwo jak ktos mu kiedys powie prawde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dobrze powiedziała :D przynajmniej zęby myje :D to jest coś, jak ze świetym mikolajem. jeszcze wierzy ale potem przestanie wierzyć w takie pierdoły. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym.............
mu powiedziala ze jak nie bedzie myl to go nie zabierzecie na qwakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie,umyje ząbki bo będzie sie bał ze nie przejdzie przez bramkę na lotnisku a co biedzie jak już wrócicie ...? najlepiej powiedzieć jemu co sie stanie z jego ząbkami jak nie będzie mył. Ja tez miałam problem z myciem ząbków u synka raz mył raz nie,wiec wzięłam sie na sposób jak umyje to uciekam szybko ze niby ma takie bielutkie ząbki ze aż świecą i raza mnie w oczy :) działa:):) zawsze po myciu przychodzi robi wielki uśmiech a ja udaje ze razi niesamowicie ):) My kobiety sobie radzimy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kondrad z Zielonej
Dzieki za wpisy, kobiety. Moja zona twierdzi, ze tlumaczyla synowi 100 razy dlacfzego powinien myc zeby, potem straszyla go troche, nic nie pomoglo. Sama zaczela mu te zeby szorowac i tez nie chcial. No i taki w koncu sposob wymyslila. Powiedzialem jej pare glupich slow, za to, ze go oklamala i troche sie obrazilismy. Ale w sumie to chyba nie zrobila zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra ta Twoja zona
bardzo dobrze zona zrobila, z cwaniakami trzeba kombinowac,pojdzie zaraz do szkoly, zmadrzeje i...sam sie z tego bedzie smiac :P:P:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×