Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kupiłam 3 bluzki

Czy uważacie że to głupie, że ...

Polecane posty

Gość kupiłam 3 bluzki

Wszystkie trzy są identyczne a różnią się jedynie kolorami. Najpierw mierzyłam kilka bluzkek. Różniły sie jedynie kolorami ale nie mogłam sie zdecydować na żaden kolor bo podobały mi sie obydwa więc kupiłam dwie. A dzisiaj zobaczyłam w innym sklepie ten sam fason w kolorze malinowym i od razu sie zakochałam w tym kolorze. Teraz głupio sie czuje. Myślicie że ktoś może pomyśleć że jestem psychiczna jak mnie zobaczy w kazdej z nich z osobna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolkkkaaaa
ja bardzo czesto kupuje takie same ciuchy w roznych kolorach :) jak cos mi sie spodoba to kupuje hurtowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile kosztowala jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warbita
a mi sie czesto podoba ten sam ciuch biały i czarny, wiec czasem kupuje i bialy i czarny ;) jestes normalna hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiii
No to kobiety pocieszylyście mnie bo kupilam ostatnio dwie identyczne bluzki tylko w różnych kolorach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłam 3 bluzki
Uff.. No to dzięki. Troche mnie pocieszyłyście. Wiem że to bzdet w sumie. Nie powinnam sie przejmować. Ale nigdy wcześniej coś takiego mi sie nie zdarzyło jak chodzi o ciuchy i jakoś tak kretyńsko sie czuje po tych zakupach. Wcześniej zawsze kończyło sie na jednej rzeczy, tzn. jednym fasonie i jednym kolorze. Gdyby chociaż to były takie niepozorne bluzki to może bym sie nie przejeła ale one są dość charakterystyczne i rzucają sie w oczy więc może to dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiii
Mam dokladnie tak samo jak Ty. Ja też kupilam dwie identyczne bluzki pierwszy raz i jakoś nie mogę przejść nad tym do porządku dziennego. I te bluzki też nie są jakies zwykle skromne tylko raczej takie charakterystyczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
często kupuje zwykle topy w rożnych kolorach moim rekordem jest posiadanie 4 :P były nie drogie i dokładnie takie jak lubię. prosty krótki rękawek idealne na co dzień. tak samo mam 2 bokserki takie same tylko w rożnych kolorach. mam tez 2 spodni takich samych:P klasyczne na kant jedne brązowe drugie czarne (ale to był zakup z konieczności:P tylko 34 zary jest na mnie dobre:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×