Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no ja już mam tego dość

Agata - Jestem coraz bardziej zniesmaczona...

Polecane posty

Gość no ja już mam tego dość

tą sprawą! Oprócz tego, że media wpierdalają się z buciorami w jej osobiste życie, to jeszcze ten hipokrytyczny kościółek katolicki, który tak masowo promuje życie. Niech sobie promuje, ale nie w tak obrzydliwy sposób, nie tak drastycznie. Niech w końcu przestaną umoralniać samodzielne jednostki, niech przestają namawiać do zmian własnych ideologi i poglądów, niech zajmą się w końcu sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata to dziecko
i niestety jest za wcześnie, żeby jej decyzje były dojrzałe i samodzielne. Potrzebuje oparcia i pomocy chociażby ze strony - jak to ujmujesz "pieprzonego kościółka". Co do mediów- zgadazam się, to hieny żerujące na wszystkim co się sprzeda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga autorko...
a ja mam ta calą sprawe daleko glęboko w duuupsku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja już mam tego dość
pomocy ze strony kościółka? ona ma rodzinę, która może ją wspierać w tych chwilach, nakierować, pomóc. To dziecko nie jest ubezwłasnowolnione, więc ma prawo do podjęcia własnej decyzji. A kościółek jej nie nakieruje tylko podejmie tą decyzje (zreszta jak najbardziej wygodną dla tej marnej instytucji) za nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie ta rozmowa nie ma sensu. piszemy o czyms o czym nie mamy pojecia. nikt z nas nie wie jak doklądnie jest. Jak wyglada sytuacja w domu tej dziewczynki i jak w to miesza sie kosciol. Wiemy tyle co napisza gazety... a one nie zawsze pisza prawde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swoimi dziecmi sie przejmujcie
a nie czyimis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i mnie wkurza
że kościół tak ingeruje w ten przypadek Z drugiej jednak strony, zaczynam się zastanawiać, czy to na pewno był gwałt, czy ona przypadkiem nie zabawiała się tylko z kolegą. Jak widzę 14-latki na ulicach, wydaje mi się to coraz bardziej prawdopodobne. A że efektem jest ciąza, łatwo zwalić na gwałt, o którym z jaką to łatwością rozpowiadała koleżankom i kolegom na GG i w e-mailach. O traumie raczej nikomu się głosno nie mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z ojcem tego dziecka ...? Sorry ale ja nie znam tej sprawy , bo mieszkam za granica i nie bardzo sie orientuje o co chodzi .to byl gwalt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojciec dziecka ma 15 lat
i jest jej kolegą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ważne czy był gwałt czy ni
nie było gwałtu, sprawa nie powinna ujrzeć światła dziennego, kościół nie powinien się w to mieszać, bo to nie koscioła sprawa. Kościół niech w końcu przejrzy na oczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakkakaktus
Ta dziewczyna wogole nie powinna o tym decydowac ,co bedzie jak urodzi dziecko? jak nie matka to kto jej pomoze? czy kosciol bedzie ja trzymal razem z dzieckiem ,bawil je i dwal na ich utrzymanie? wszystko spadnie na matke dzewczyny to ona bedzie musiala bawic swojego wnuka ewent. wnuczke, łozyc na jego utrzymanie ,bawic w nocy bo gowniara napewno sie wypnie i to ona matka Agaty powinna zdecydowac czy tego chce :) 14latka to jeszcze dziecko i nie powinna decydowac o tak waznych sprawach !Ona nawet nie moze podjac normalnej pracy bo jest za mloda a co mowic o wychowaniu dziecka :O Co bedzie jak urodzi a matka sie wypnie ? z czego sie utrzyma ? gdzie bedzie mieszkac? w domu samotnej matki mozna do ukonczenia roku przez dziecko i co dalej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssssssss.........
no nie wiem........Ja znam kilka dziewczyn ,ktore mlodo urodzily i maja juz dorosle dzieci i jakos rade daly.Pewnie z pomoca rodzicow ale zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgdgdg
ale jak mlode 14letnie te dziewczyny watpie :O 17 owszem ale nie 14latki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty pro life
fiku miku i po krzyku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwałtu nie było
po prostu dziewuszka puściła się ze swoim kolegą, co będzie dalej, skoro już zaczęła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam już dosć
tego tematu, wszyscy zrobiili sobie pożywkę z tej historii. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli ta dziewczyna została faktycznie zgwałcona to powinna mieć prawo do abrorcji. Koniec i kropka i nikt nie ma prawa zmuszać jej do noszenia ciąży z gwałtu. A kościół niech się zajmie biednymi, porzuconymi dziećmi w domach dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piskub
Jeśli kościół próbował ingerować w obowiązujące prawo, to dla mnie nie ma dyskusji - nie jesteśmy państwem wyznaniowym (i obyśmy nigdy nie byli). Koniec, kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiszpańska muchaa
Zgadzam sie ze sprawa nie powinna ujrzec swiatla dziennego. Gdyby w moim zyciu cos sie zdarzyło to co kur... media maja do tego??? 14 latka to jeszcze dziecko i sama nie moze podejmowac decyzji. Zdecydowała matka, bo takie jak widać było dla nich najlepsze wyjscie i nic nam do tego. Nie nam oceniac czy postapiła słusznie czy nie. Ich sprawa nie moja. Zaszła w ciaże i musi poniesc tego konsekwencje. Są młodziutkie matki, które z pomoca rodziny wychowaja dziecko i są pozniej szczesliwe, sa tez takie którym to sie nie udaje. POWTARZAM TO NIE NASZA SPRAWA i po co dyskutować o tym. Zajmijcie sie swoimi sprawami. Przez takie chore nagłaśnianie sprawy naprawde mozna psychicznie zwariować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×