Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zapytajkaaa

Co to jest???

Polecane posty

Gość Zapytajkaaa

Wróciłam z UK na miesiąc,na urlop.Na poczatku miałam biegunke ok,zmiana klimatu jedzenia.Do tego doszło po paru dniach swedzenie pochwy,smaruje maścią.Doczego zmierzam,jestem teraz przed okresem,wcześniej jakoś miałam kłucie brzucha nadole,piersi mnie bolą i miałam dziwne uplawy z krwią,tej krwi bylo malutko ale jednka.Nie wiem czy to zwalić na zmiane klimatu,czy też moge być w ciąży bo mam takie obajwy.Pocichu licze,ze okres mi sie spozni i nie dostane do 18 miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytajkaaa
ma takie objawyjak na okres ale i na ciąże.Najabrdziej zastanawiają mniete uplawy z lekką krwią.byc moze to tylko plamienia przed okresem,a moze...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze grzybica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytajkaaa
Zapewne tak,bo zmiana klimatu dala mi się we znaki.Dlatego tez smaruje sie mascią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytajkaaa
Bardziej się skupiam natych upławach z domieszką krwi,czy to objaw grzybicy czy tez czegos innego.Czekam na okres i mam nadzieje,ze nie dostane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina8282
nie wiem jaka masc stosujesz ale jesli przeciwgrzybicza to lepiej szybko odstaw bo jesli jestes w ciazy to moze zle wpłynac na dzidziusia . Mozliwe ze jestes w ciazy a te upłaty z domieszka krwi to wynik zagniezdzania sie zarodka . Oczywiscie moge sie mylic . Najlepiej zrob test mysle ze w pniedzialek ( jesli rzeczywiscie jestes w ciazy ) test powinien pokazac .Dodam ze przy wczesnej ciazy tez moga byc klucie dole brzucha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej idź do lekarza. Może być to jakaś choroba nie związana z wyjazdem, a upławy z krwią to już nie żarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytajkaaa
Dziękuje bardzo za odpowiedzi.Stosuje maś na świąd,na C się zwie,nie pamiętam jak się dokładnie nazywa,bym musiała isc sprawdzić do łazienki.Z jednej strony czuje się jak przed okresem,ale jakoś w połowie cyklu badz jeszcze wczesniej kłuło mnie na dole brzucha.Jak wrocilam z Anglii,to dostałam jakis swiad,co lecze noi w rakcie tego upławy z domieszka krwi.Wybiore się do lekarza,bo nie wiem do czego to przykelic czy ciazy wlasnie czy choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytajkaaa
Uzasadniony niepokój powinny wzbudzić nietypowe upławy – żółtawe, zielonkawe, brązowe, wodniste, ropne lub lekko zabarwione krwią. Zwłaszcza, gdy towarzyszy im świąd, pieczenie lub ból oraz nieprzyjemny zapach. Wówczas podejrzewamy zakażenie i stan zapalny pochwy i przydatków. Ze swym problemem powinnyśmy zgłosić się do lekarza. Noi się z lekka wystraszyłam,choć mas mi pomogła bo już mnie aż tak nie swedzi. A tą masc używam-clotrimazol jest to maść która pomaga w objawach takich jak świąd pieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytajkaaa
Zapomniałam dodać,że upławy z domieszką krwi miałam przez 1 dzień tylko.Terazjak mma to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgkhj
clotrimazolum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×