Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hejka wszystkim

To WAZNE przeczytajcie i powiedzcie co byscie sami pomysleli

Polecane posty

Gość Hejka wszystkim

wiec tak dziewczyna sama sobie przerwala blone przy masturbacji tzn moze czesciowo chociaz i dopiero tak po 3 latach miala pierwszy w zyciu stosunek w wieku 23 lat i przy pierszym razie nic nie bylo zadnego krwawienia chlopak pewno pomyslal ze spala juz z kims wczesniej ale podkreslił tez ze jestem ciasna ale po drugim razie chlopak wlozył palec do pochwy i gdy go po chwili wyjał palec by zakrwawiony zdziwił sie ze co to jest skad ta krew ? ja powiedziałam glupio ze nie wiem.... co on mogł pomyslec ze byłam jednak dziewica czy ze to otarcie jakies naskorka pochwy itp bo faktycznie jestem ciasna to było wczoraj i nie gadalam z nim o tym .... SZCZEGOLNIE FACETÓW PROSZE O WYPOPWIEDZ JAK TYLKO SA NA KAFE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejka wszystkim
ja pytam serio wyjał zakrwawiony palec z pochwy *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt sie nie wypoowie
:-( dodam ze moj chlopak nie jest polakiem ale zeby uprzedzic zlosliwe komentarze nie jest murzynem ani ciapatym i nie wiem jak mam sie go spytac co on pomyslall wtedy ALE CZY MOGŁ POMYSLEC ZE BYLAM DZIEWICA SKORO TA KREW (TROSZECZKE) SIE POJAWILA PO DRUGIM STOSUNKU ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt sie nie wypoowie
pisalam ze chlopak nie jest polakkiem i nie znam tak dobrze jego jezyka zeby z nim o wszystkim pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia Kazia
Nie wiesz jak spytac? A slownik masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest polakiem ,nie umiesz z nim gadac to myslisz ze co ozenie sie z toba wystarczy ze bedziesz sie dobrze wypinac i on bedzie zadowolony ,nic go nie obchodzi czy jestes ,bylas dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko ile masz lat
???nie chce obrazc nastolatek, ale te czesto maja wiecej oleju w glowie niz Ty!!! na czym wiec opieracie swj zwiazek?? jaa nie moge, czyli na seksie, wkladaniu palcow? i slodkich minkach, gratuluje mega trwalych fundamentow.. jesli anwet nie potraficie ze soba pogadac, to nie musisz sie tlumaczy, koles wlozy jeszcze pare razy za przperoszeniem palce i pozniej pojdzie do kolejnej... i nie bredz , ze to milosc...przeczytaj raz jeszcze siebie dziewczyno...nie potrafisz pogadac z wlasnym chlopakiem...zalll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to o czym rozmawaiie ze sie t
ak spytam? o pogodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niepojęte, że mu nie powiedzialaś, że to Twoj pierwszy raz:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenua żenua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejka wszystkim
widze ze ktos podniosł moj topik nie osadzajcie ze nic w ogole nas nie łaczy poza sexem zamierzam mu dzis lub jutro powiedziec o tym ze bylam dziewica jakos tak nie powiedziałam bo tu gdziej jestem czyli w UK ponad 23 letnia dziewica to rzadkosc tu Angielki traca cnote w wieku tak 16- 19 lat nie powiedziłam mu bo pomyslalam ze zdziwi sie ze jestem jakas inna, dziwna , oziebła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przperaszam Ciebie bardzo
ale co was moze łączyc więcej skoro nawet nie umiesz wyrazic tego o czym myślisz, tego co czujesz, własnych obaw???? sama to napisałaś, a dla mnie to jest niepojęte...to co was lączy skoro nawet się nie rozumiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×