Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość iaeza

kontakty z rodzina chłopaka

Polecane posty

Gość iaeza

jak wyglądają dziewczyny Wasze kontakty z rodzicami chłopaka? Ja na początku miałam całkiem niezły, jego rodzice ze mną rozmawiali sporo i tak nawet to szło, mimo że należę do osób nieśmiałych i płochliwych i bardzo się tych ludzi bałam. Ale od jakiś kilku miesięcy spędzamy czas zwykle u mnie u niego rzadko dawno też z jego rodzicami nie rozmawiałam, a mama tylko dziwnie na mnie patrzy jak już się spotkamy u nich, mam wrażenie. Kiedyś potrafiłam nawet wyjść z jego mamą na zakupy czy coś, teraz to jakoś zanikło. Oni są wygadani, otwarci ... jutro jadę do chłopaka na mecz i jego mama z siostrą także, problem w tym, że one jadą i ja tym samym pociągiem, ale nie jesteśmy umówione, jedziemy sporo szybciej niż jest mecz, bo tak mamy pociąg. One na miejscu przed meczem gdzieś idą, ja nie zostałam zaproszona, tak jak to było ostatnim razem. Nie wiem wprawdzie czy wiedzą, którym pociągiem jadę, ale pewnie się domyślają, skoro później takowego już nie ma. Z siostrą mam w sumie nawet dobry kontakt, ale obawiam się bardzo jutrzejszego dnia, czy ktoś mi może doradzić jak się zachowywać, a może ktoś jest w podobnej sytuacji, że panicznie boi się rodziców chłopaka, i oni przez to się do Was zniechęcają? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×