Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

annnkaaa28

włos w gardle podczas robienia loda

Polecane posty

Wczoraj kochaliśmy sie w poz 69 i w pewnym momencie dostał sie jego włos do mojego gardła Cały urok podniecenia diabli wzięli bo zaczełam sie normalnie dławic i zaczęło mnie brać na wymioty Poszłam do łazienki płukałam gardło ale nie mogłam go wyksztusić. Zaczęlam pic wodę i w koncu go połknęlam , gdy wróciłam moj Misiu był tak podniecony i prosił żeby wzięła do ust.... i znowu włos w gardle ,ale chyba sie przesunał dalej bo za chwile szczytowałam i już go przestałam czuć Koniec z włosami na penisie tak stwierdził moj facet i się ogolił Czy ktoraś z was miała włos w gardle podczas robienia loda?Trochę dziwnie teraz wygląda ten jego penis ogolony.Jest dużo większy niż był poprzednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka idiotka
Twoj facet ma wlosy na penisie?.... to Yeti czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia Kazia
Moze ci sie odechce zbereznych zabaw z pluszakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeci stopien drabiny
Szczerze to ja nie mialam bo moj sobie przycina i sa takie ktotkie wiec nic nie ma prawa wpasc ale szczerze wspolczuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel Love
A pomyślałaś co faceci czują gdy robią minetkę? Widocznie sisiak Twojego faceta jest tak mały że dostajesz ustami do jego owłosienia. No ale uczucie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooo
ha a moze to mistrzyni pały i łyka całego kija az po torbe a mzoe i z torba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdgdb
świetnie znam uczucie takiego włosa w usatch, np na podniebieniu czy między zębami, to okropne na szczęście nigdy jeszcze żaden tak pechowo nie ustawił mi się w gardle, choć podejrzewam że pewnie niejeden dotąd połknęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdgdb
w każdym razie mój partner, w reakcji na moje skargi zapewnił ze nie muszę starać się brać tak głęboko penis do ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietka Wesoła
Miewam przy tej okazji włoska w buzi, które spokojnie sobie wyjmuję - najczęściej przykleja się do języka i nie chcę, by mój "CHOP" się tam ogolił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julaaaa
jeśli nadal masz tego włosa w gardle to...prubuj sie pozbyć go na różne sposoby np.: pijwode , jedz skórki chleba , wypluwaj...itd...w internecie możesz więcej poczytać...a jeśli nic nie pomoże...pozostaje wizyta u laryngologa lub szpital...pozro!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietaaaaa
Ale obleśne. Mój mężczyzna ma ładnie zgolone okolice penisa i nie muszę się martwić jak go tam pieszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×