Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KaskaCzestochowa

czy wam też znacznie powiekszyl sie celulitis w ciazy?

Polecane posty

Gość KaskaCzestochowa

jestem w ciazy i nie moge patrzec jzu na swoje nogi, jak sobie z tym radzicie?czy tez macie podobne problemy jak ja? czy po ciazy da sie go usunac cwiczeniami i kosmetykami?pomocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to było wręcz odwrotnie. Nie wiem jak to możliwe ale po ciązy bez żadnych ćwiczeń czy diet zniknął. Jedyne sensowne wytłumaczenie to jak dla mnie to iż miałam straszne obrzęki całego ciała w końcowych miesiącach ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bu..
Mniej więcej bez zmian..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się pojawił około 7 miesiąca ciąży, mimo iż dużo chodziłam, ruszałam się itd. Myślę, że jest to spowodowane zatrzymaniem się wody, hormonami, nie wiem czym jeszcze. Mam nadzieję, że zniknie po porodzie, na pewno mu w tym pomogę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AsiaSz, no to fajnie, ze Ty tez tak masz, bo juz myslalam, że mam przywidzenia:) A jednak, to możliwe:D Ja w ciązy mam nawroty skórki, potwornie-natomiast po porodzie jest jej na oko mniej, mniej widoczna itp. Nie wiem, czy to kwestia przyrostu wagi w ciązy, ale tak mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jot_ka
To może się czymś smaruj, jakimś specyfikiem dla kobiet w ciąży, ja się smaruję Gerberem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __chimerka___
U mnie przeciwnie, jestem w 31/32 tc i mam nioeodparte wrazenie, ze cellulit znika. Przed ciaza bylam szczupla, ale mialam troche cellulitu na posladkach, a teraz jest nieporownanie lepiej, i mam nadzieje, ze jak u poprzedniczek po ciazy to juz w ogole bede gladziutka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×