Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniłek

pozycje wertykalnie - gdzie???

Polecane posty

Gość aniłek

witam! naczytalam sie wiele o porodzie aktywnym, o ochronie krocza, o korzysciach plynacych z przybrania pozycji wertykalnych - wszystko ladnie i pienkie ale pytanie - gdzie mozna tak rodzić??? zasiegalam informacji w okolicznych szpitalach i oczywicie rodzi sie na lezaco, na plecach... rece opadaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubik
w woj lubelskim nie ma takiej mozliwości. przynajmiej ja o tym nie slyszalam, a szkoda! moze w jakichs wiekszych miastach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w domu tylko poszukaj
sensownej poloznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitra
Przeciez prawda jest taka, że jesli się nie odeziwesz, że nie chcesz leżeć na plecach to będziesz tak leżeć, szpital musi zapewnić wygodną dla Ciebie pozycję, ale jak się nie odezwiesz to chuja dostaniesz... :) Pokaż że znasz swoje prawa! Jeśli chodzi o porody aktywne i nie na leżącą to z tego co wiem z Łodzi tak sie praktykuje, W Koperniku, a w Madurowiczu można nawet rodzić w wodzie... Jak nie umiesz się odezwać to musisz urodzić w domu chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniłek
skoro na stronach fundacji rodzic po ludzku, gdzie opisane sa spitale, podaje sie ze w danym szpiltaku poozycja do rodzenia to lezaca lub polsiedzaca to znaczy ze inaczej nie mozna i umiejetnosc odezwania sie chyba niewiele tu da. gdyby przeprowadzali porody w poz wertylaknych to by si etym na 100% pochwalili!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rodzilam w warszawie na ul zelaznej i robilam wszystko co chcialam... skakalam na pilce siedzialam w wannie a sam porod byl w pozycji kolankowo lokciowej w wannie... poza tym polozne same co chwila proponowaly mi cos nowego zeby mi ulzyc w bolu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniłek
asia-k wlasnei o cos takiego mi chodzi! zeby polozne wspieraly, doradzaly a nie tlko "lez babo na plecahc i nie wydziawiaj"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×