Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milka_o7

topik dla mam maluchow z 2006, problemy i radosci ZAPRASZAM

Polecane posty

Gość milka_o7

zapraszam mamusie dzieciaczkow z 2006 roku, dla mnie najwiekszym problemem jest nauczenie moijego malucha sikania na nocnik, mocno sie opiera, macie jakies sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka_o7
No mamusie, odezwijcie sie, zawsze to lepiej zapytac inne mamy, a moze akurat pomoga, ja mam dopiero 24 lata wiec kolezanki nie bardzomi w takich sprawach pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja sie mogę zgłosić. Mam synka Michałka Urodził sie w marcu 2006 :) Co do nocnika to mój zaczął od niedawna siadać na sedes i juz prosi. Moja metoda była że co godzine go wysadzałam i nie zakładałam pampersa wogóle. Jak mu sie zdarzyło zrobić w majtki to mu tłumaczyłam że ich zawartość powinna być w sedesie :) a jak robił na sedes to biłam brawo i pozwalałam spuszczać wode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze sie przylaczylas, moj Kacperek jest z pazdziernika. co do nocxnika to moze siedziec godzina i nic, a jak tylko wstanie to sika na podloge... no ale sie nie poddaje, z sedesem probowalam ale on sie boi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julli- napisz mi prosze czy twoj maly rowniez bije innych po twarzy gdy sie zlosci? bo moj Kacper ma taki odruch i za nic nie mige go tego oduczyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hedheheh i do tego sypanie piaskiem ,jazda na placu zabaw etc. Okres dwulatka nam już przechodzi bicie, bo mu tłumacze że boli,udajeże płacze i mówie\"oj jak boli\" i on wtedy przeprasza mnie i całuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacper tez przeprasza, tyle ze za 10 min robi to samo, mam nadzieje, ze mu przejdzie bo ja z tego wszystkiego juz ksiazke Superniani studiuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i nie
chce jeść. A nocnik to się zaparłam, odłożyłampampersy i jakoś poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×