Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mamuska

moja miesieczna córeczka mocno sie napina i robi czerwona

Polecane posty

Gość młoda mamuska

pewnie nie da rady sie załatwic, moje pytanko czy dla miesiecznego dziecka moge podac cos doustnie, np. jakis koperek albo cos innego (mozecie napisac co)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszynaaa
herbatki z kopru wloskiego od urodzenia mozna podawac - sa bardzo dobre - przynajmniej na mojego dzialaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamuska
albo nie, nie możecie napisać co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak karmisz? bo jak piersią to sama wypij ze dwie szklanki wywaru z kopru włoskiego. jak na sztucznym, to spróbuj lekką herbatkę dla malutkich dzieci, a jak się sytuacja będzie powtarzać to zmień mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamuska
wydaje mi sie ze podszywy w tym dziale forum nie powinny ie zdazac, do to nie jakas głupia rozmow niewiadomo o czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamuska
w dzien karmie piersia na noc karmie butelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zrób tak jak pisze. przyjrzyj się swojej diecie, może wiecej wody pij, zrezygnuj z nabiału, jedz lżej strawne rzeczy. poproś pediatrę, żeby ci wypisał leki: espumisan, debridat czy coś takiego. no i może to sztuczne mleko zmień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia84
moja niunia też tak ma a jak robi kupke to jest czerwona jak burak mi lekarka poleciła espunisan dla dzieci jest bez recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i masuj brzuszek dłonia zgodnie ze wskazówkami zegara. przyciągaj nóżki do brzuszka i prostuj - tylko delikatnie oczywiście. niech też sporo na brzuszku leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia84
i jeszcze coś mi jak pediatra zobaczył mojego synka to powiedział że to od tego że niemoże się wypierdzież a espunisan bardzo pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia84
przyciąganie nóżek też bardzo pomaga przynajmiej mojemu synkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeśli nie pomoże koperek
a mała faktycznie ma zatwardzenie to kup w aptece czopki glicerolowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjhsj
planteks koper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzzzzzzzzzzz
02-02-2006 o 10:11, gość : moje dziecko miało też kolki całą dobe.objawy które pani podaje świadczą o kolce , musi pani pilnować swojej diety jeśli karmi pani piersią [ nic smażonego, ciężkostrawnego, bez przypraw, bez kawy, mocnej herbaty, żadnej fasoli kapusty grochu nic pestkowego żadnych cytrusów tłustych serów białych i żółtych, słodyczy, czekolad tylko chuda wędlinka jogurt naturalny pół szkl. mleka dziennie samo zdrowe jedzonko] ja pdawałam dziecku debridat, esputikon,planteks-herbatkę codziennie masaż brzuszka a jak miało ostry atak kolki to najbardziej pomagało: sucha cieniutka rureczka do pupki i masaż,gazy schodziły jak z balonika i spokój. [kupiłam aparat do kroplówki w aptece i pocięłam ten miękki wężyk na rureczki o tym sposobie powiedziała mi położna]kolki na dobre skończyły się po 2 mies życia dziecka a ja dzięki temu że musiałam się pilnować co jem znowu jestem szczupła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×