Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marek17xx

wstydze sie swojego penisa!!!!

Polecane posty

Gość marek17xx

mam prosbe do dziewczyn zeby wypowiedzialy sie na ten temat> wstydze sie okropnie swojego penisa. ma krotki napletek ktory zakrywa tylko czesc zoledzi a czesciej calkowicie ja odkrywa. boje sie ze dziewczyny mnie wysmieja jak go zobacza. nigdy nie widzialem (basen, plaza) podobnego penisa jak moj. Czy macie doswiadczenie z takimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek17xx
jest taki jak w foreskin coverage index CI 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uladoswiadczona
spoko!!!! penisy maja bardzo rozne ksztalty i roznej dlugosci napletki. a nawet ich brak jak sa obrzezane. mialam chlopaka z takim jak twoj i mnie sie bardzo podobal, nawet wole takie niz z dlugimi skorkami. uszy do gory nie ma sie czego wstydzic. powod do wstydu jest wtedy gdy penis ma dluga skore wiszaca, nieestetyczna i jeszcze nie schodzaca z zoledzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybredna jak niewiem
mnie sie takie nie podobaja, wole z dluga skorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwek23
ja mam takiego jak ty sadzac z opisu i nie wstydze sie go. wrecz przeciwnie. dziewczyny uwazaja go za bardziej atrakcyjnego, czystszego i podniecajacego niz te z dlugimi napletkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinkaosiemnastka
to prawda. taki penis jest super. nie raz rozmawiam z kumpelami o wszych klejnotach. nie spotkalam sie z taka ktorej by sie odslonieta glowka nie podobala. miales pecha ze nie widziales w naturze faceta z takim jak twoj. ja juz kilkakrotnie widzialam w saunie i na plazy dla naturystow takie penisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FNHGMKYOK7GL.
ja tyez wole te z krotkimi napletkami:) a nawet bez. zdjecie tez mozesz pokzac, to ocenimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynka91
nie martw sie marku, taki krotki napletek jak twoj jest super. mam teraz chlopaka z takim i nie wyobrazam sobie juz takiego dlugiego. moj poprzedni partner mial dluzszego, nie zeby zwisal, ale zakrywal cala glowke. ten jest lepszy!!! Dziewczyny nie tylko nie beda sobie z ciebie zartowac ale staniesz sie pozadanym partnerem jak sie dowiedza. a my ze sobe o tych sprawach tez rozmawiamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japacz
Nie pitol chłopcze. Ja mam bardzo krótki napletek, cały czas jest zsunięty z żołędzi. Wygląda to tak jakbym był obrzezany. Czy to jakiś problem? To pewnie od tego że za smarka nałogowo kręciłem śmigło :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROXI_
ALE MASZ PROBLEM, ZA TO JA SIE NIE WSTYDZE SWOJEJ POCHWY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysek
Chciałbym też mieć taki krótki napletek,niestety u mnie zwisa,niektórzy mają szczęście i jeszcze narzekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik hehe
taki owiele lepszy ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piot3rek
Siemasz MArku .. nie masz co sie marwic krótkim napletkiem.. jestem posiadaczem takiego i jestem zadowolony a dziewczyna wniebowzięta;D .. "pamiętaj dobra stajnia to i koń czysty ";p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielu facetów ma napletki ktore nie zakrywają 100% żołędzi. Niektórzy z kolei mają nadmiar napletka kiedy jego część zwisa po za penisa. U małych dzieci jest to norma natomiast w czasie dojrzewania się to zmienia ale nie u wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brat szwagra szatana
A Ja swojego nie :classic_cool: 17 cm dorodnego kutasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może to..
a może jesteś obrzezany? :)..ja tez bym sie wstydził takiego jak masz i nigdy nie bzykał kobiet tylko owce..najwyżej powiedzą beee :) sorki jaja sobie robie..może jakaś będzie zadowolona..tylko nie pokazuj go na pierwszej randce :) ..sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytyt321
ja mam penisa z żołędzią całkiem odsłonięta . Moze to troche dziwne ale w sumie nic z tym nie zrobie . Cóż poradzić że się zsuwa nawet w zwisie , Taka budowa mojego penisa że żołądź jest szersza niż reszta .. :). Pewnie większość facetów ma długie napletki.. Ale ja mam napletek niezasłaniający żołędzi niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drodzy Panowie Więcej wiary w wasze klejnoty Nie ma znaczenia czy jest zasloniety czy do polowy czy obzezany ja uwielbiam wszystkie byle czysty pachnacy i wiedział jak ma kochać kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spójrz na to z takiej strony: ja mam w d***e twojego c***a w przenośni, a twoja dziewczyna będzie mieć dosłownie. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×