Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justyna 19

Gdzie kupie lniane spodnie?

Polecane posty

Gość tooooooooooooooooooooooooooo
a po ci lniane spodnie, gniota się jak cholera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 19
Potzrebne mi lniane spodnie z dwoch powodów: Mam załobe po tacie i chce kupic na lato czarne(w dzinsach nie dalabym rady w upalach, a szystki letnie ciuchy mam totalnie kolorowe).Sa przewiewne, wygodne Po drugie, zawsze mi sie podobaluy i pasuja prawie do wszystkiego. Wybieram sie niedlugo na zakupy, ale nie bede miala wiele czasu wiec chce wiedziec gdzie takie szukac, zeby nie lazic bez sensu po dziesiatkach sklepow, a w wiekszosci tych sklepow sa niezbyt mile ekspedientki, ktore zapewne na moje pytanie po prostu skierowalyby mnie do spodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo, jak znajdziesz gdzies takie dlugie to napisz, tez mam zalobe a dostac czarne ciuchy to graniczy z cudem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 19
No wlasnie...tez mam ten problem...Gdzie nie pojde to same zolte, zielone, rozowe, fioletowe ciuchy...Nawet na pogrzeb nie moglam nigdzie kupic czarnej koszulowej bluzki w moim miescie.mam kilka czarnych bluzek, ktore w dodatku kupila mi kolezanka w lumpeksie.Nawet nie przypuszczalam ze czarne ubrania, to unikaty w sklepach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, mam ten sam problem, tylko ze ja pogrzeb mialam na koneic stycznia i nawet kurtki nie moglam dostac czarnej... tez nigdy nie zdawalam sobie sprawy jak ciezko kupic co sladnego czarnego w lato...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 19
A dawno temu? Bo tam czesto zmieniaja sie kolekcje takich ciuchów.Tylko sportowe bluzy leza miesiacami na polkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 19
Jak chodzilam u mnie w miescie po sklepach to czarne spodnie byly tylko w sklepach z galanteria elegancka, i to czarne satynowe.Jedne kupilam...eleganckie zawsze sie przydadza, ale letnie kupic to naprawde cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm promod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tatuum
w tatuum co roku mają całe kolekcje lnów, czarne też powinni mieć i ekspedientki są miłe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 19
kupilam wreszcie. Takie jak chcialam znalazlam w terranopwie.Nie lubie tego sklepu ale spodnie takie jak chcialam mam.Kosztowaly 39zl. tylko ze rozmiary jakies duze.Mam 178cm.wzrostu a kupilam rozmiar S a i tak mi sie wydaje ze ciut za duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×