Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AgataZ

fiolet z granatem - co o tym myślicie?

Polecane posty

Gość AgataZ

Niedługo idę na wielką imprezę rodzinną mojego narzeczonego. Jest to rodzaj "zlotu" rodzinnego ;) Mają taką tradycję i raz na kilka lat organizują takie imprezy. Będzie to w wynajętym lokalu, duże przyjęcie. Mam już sukienkę, coś bardzo podobnego do tej: http://www.allegro.pl/item382447677__new_trends_cudna_fioletowa_taftowa_suknia_s_m_l.html jestem na etapie dobierania do niej dodatków. Mam w szafie bardzo fajne granatowe szpilki, z odkrytym palcem i chciałabym je do niej założyć. Czy Waszym zdaniem fiolet będzie się fajnie komponował z granatem? Znalazłam też na Allegro małą torebeczkę w identycznym odcieniu, co moje buty: http://www.allegro.pl/item382812596_mala_granatowa_torebka_retro_.html poradźcie mi, co myślicie o takim zestawieniu? dzięki z góry za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według mnie za ciemno wybrała bym jaśniejsze dodatki do fioletu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli torebka ma faktycznie taki odcien jak widze u siebie na laptopie to bedzie ladnie :D chociaz w polaczenie gratatu i filetu raczej nie wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkowska
proponaowalbym jakies jasne dodatki---- > mamy prawie lato:) wiec moze jakis beż czy cuś spróbuj zapodac:) udanej imprezy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiolet z czerwienią - > to jest to :) albo żywą zielenią... ale nie bez :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataZ
hmmm, podoba mi się pomysł z zielonymi dodatkami :) Czerwień też może być ciekawym i żywym połączeniem. A jeszcze jedno, czy myślicie, że jeśli będę miała czerwone buty to powinnam mieć również czerwoną torebkę, czy mogę mieć ją w innym kolorze? np. czarnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie .. wtedy to juz tylko ten sam kolor ... mimo iz nie trzeba juz dobierac butow do torby. Tu jednak kolory beda rzucac sie w oczy , wiec torba czarna bedzie jak z innego kompletu. pamietaj - najlepiej wygladaja tylko 3 kolory !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guta
jesli fiolet "bzowy", jasny -to bardzo pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zdjęciu z sukienką modelka ma bardzo ładną beżową torebeczkę :) może pójdziesz raczej w ten kolor ? moim zdaniem bardzo ładnie by się to komponowało. beżowa kopertówka i do tego jakieś ładne, beżowe szpilki. mogą być peep toe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataZ
dzięki za porady. Macie racje, granat będzie chyba za ponury... Podoba mi się pomysł z kolorem kremowym :) Buty już znalazłam są prawie takie same jak te: http://www.gendai.pl/product_info.php?cPath=1&products_id=221 teraz potrzebuję znaleźć do tego jakąś torebeczkę. Pomożecie mi? Dodam, że sukienka ma odcień wrzosowego fioletu, jest raczej jasna (jak na fiolet oczywiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataZ
torebka z linku mi się bardzo podoba :) nawet pasowałaby do butów super :) dzięki za pomoc! Jesteście nieocenione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×